BACK TO SCHOOL
-40%
1 yıllık KAYIT ve YENİLEME için
promosyonlar birleştirilemez

150 ülkeden en iyi hisse senedi fiyatları

100 000 üzerinde memnun kullanıcı

Başlangıç fiyatının% 90'ına kadar daha ucuz teklifler

Bayiler ve toptancılar ile doğrudan iletişim

Teklif tanımı

Ürün hakkında:
Bu ayakkabı ağaçları, tüm klasik ayakkabı severler için vazgeçilmez bir araçtır. Ayağa çok sıkı oturan ayakkabıların ayarlanmasına yardımcı olarak rahat bir kullanım deneyimi sağlarlar.
Ürün Özellikleri:

Boyut: 40-47
Topuz ayarı: Bu ayakkabı ağaçlarının üst kısmında, ayakkabıların genişleme derecesini ayarlamanıza izin veren bir düğme bulunur. Bu, ayakkabıları ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre özelleştirmenize olanak tanır.
Baskı noktalarını kırmak: Ayakkabılarınız iç kısımda sıkışıyorsa, ayakkabı ağacıyla birlikte gelen siyah plastik parçayı kullanın. Ayakkabılarınızı daha rahat hale getirmek için burayı parçalamanıza izin verecektir.
Bunyon veya parmak sıkılığı sorunlarına çözüm: Bunyon veya parmak sıkılığı ile ilgili bir sorununuz varsa, bu ayakkabı ağaçları da sizin için mükemmeldir. Rahatsızlığı hafifletmek için küçük siyah parçalar takabilirsiniz.
Uzun süreli ayakkabı germe işlemi: Ayakkabı germenin birkaç güne yayılması gereken bir süreç olduğunu bilmek önemlidir. Hem ayakkabıların hem de ayakkabı ağacının zarar görmemesi için ayakkabıların yavaş ve hassas bir şekilde gerilmesi gerekir.

Fiyat tek parça içindir. Sadece çiftler halinde satış.Ücretsiz E-BÜLTEN

Merkandi servisinde yeni ürünler hakkında her gün bilgi al.