BACK TO SCHOOL
-40%
1 yıllık KAYIT ve YENİLEME için
promosyonlar birleştirilemez

150 ülkeden en iyi hisse senedi fiyatları

100 000 üzerinde memnun kullanıcı

Başlangıç fiyatının% 90'ına kadar daha ucuz teklifler

Bayiler ve toptancılar ile doğrudan iletişim

Teklif tanımı

Müzikal deneyimler dünyasında bir devrim! Joyroom JR-CCB01 ile tanışın - yalnızca güçlü ve derin bas sesi sunmakla kalmayıp aynı zamanda daha hızlı ve daha kararlı bir bağlantıyı garanti eden modern bir Bluetooth 5.3 yongası ile donatılmış bir araba FM vericisi. 48W çıkış gücü ile aynı anda iki cihaza kadar hızlı bir şekilde şarj edebilirsiniz ve renkli LED halkası her alana karakter katacaktır. Tüm bunlar, iki müzik modu ve bir pendrive bağlama yeteneği sayesinde birçok protokolle uyumluluğu ve kullanım kolaylığını korurken.
Çift mikrofonlu Joyroom JR-CCB01 FM vericisinin en önemli avantajları:

Basların gerçek gücünü keşfedeceksiniz. Herhangi bir melodiyi canlandıracak, onu daha etkileyici ve enerji dolu hale getirecek güçlü ve derin bas sesi.
Sorunsuz ses iletimi sağlar. Bluetooth 5.3 yongası sayesinde bağlantı daha hızlı ve daha kararlı.
Önce hangi cihazı şarj edeceğinizi seçmek zorunda değilsiniz . 48W çıkış gücü ile iki cihazı aynı anda şarj etmek sadece mümkün değil, aynı zamanda yıldırım hızında.
Arabanızın iç kısmında gerçekten zarif görünecek. Vericinin yerleşik bir renkli LED halkası vardır
Kullanımı kolay . İki ses kaynağıyla çalışır - Bluetooth 5.3 ve USB-A pendrive

Şartname:

Marka: Joyroom
Modeli: JR-CCB01
Giriş: DC 12-24V
Çıkış:

USB-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A (30W)
PPS: 3.3-11V / 3A
USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W)

Toplam çıkış gücü: 48W (maks.)
Boyutlar: 77.5 x 47 x 44 mm
Ağırlık: 40 g
Siyah renk

Olağanüstü ses kalitesi
Derin ve güçlü bas sesi - araba müziği deneyimini tamamen yeni bir seviyeye taşıyan Joyroom JR-CCB01 FM vericisini farklı kılan şey budur. Her nota, her akor daha dolgun geliyor ve size gerçek bir konserin ortasındaymışsınız hissi veriyor.
Hızlı ve kararlı bağlantı
Modern Bluetooth 5.3 yongası sayesinde, bağlantı yalnızca daha hızlı değil, aynı zamanda her şeyden önce kararlıdır. Bu, kalabalık yerlerde veya seyahat ederken bile kesinti veya gecikme olmadan kesintisiz müzik iletimi anlamına gelir.
Evrensel kullanım
Birçok protokolle uyumluluk ve bir pendrive bağlama ek işlevi ile Joyroom JR-CCB01, ihtiyaçlarınıza uyum sağlayacak bir FM vericisidir. İki müzik modu, en uygun ses kaynağını seçmenize olanak tanır. Bluetooth mu yoksa pendrive mu tercih edersiniz? Seçim senin.
Birden fazla cihazı şarj etme
Joyroom JR-CCB01 vericinin 48W çıkış gücü, aynı anda iki cihazı hızlı ve etkili bir şekilde şarj etmenizi sağlar. Bu sayede artık akıllı telefonunuz ve kulaklığınız arasında seçim yapmak zorunda değilsiniz - her iki cihazı da aynı anda şarj edin ve kesintisiz mobilite ve eğlencenin tadını çıkarın.
İnteraktif tasarım
Renkli LED halkası sadece cihaza stil katmakla kalmaz, aynı zamanda vericinin kullanımını sezgisel ve keyifli hale getirir. LED ışıkların değişen renkleri, cihazın estetiğini artırır ve aracınızın iç mekanına karakter katar.Ücretsiz E-BÜLTEN

Merkandi servisinde yeni ürünler hakkında her gün bilgi al.