150 ülkeden en iyi hisse senedi fiyatları

75 binin üzerinde memnun kullanıcılar

Başlangıç fiyatının% 90'ına kadar daha ucuz teklifler

Bayiler ve toptancılar ile doğrudan iletişim

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

MERKANDI LTD şirketinde

Politikanın Amaçları ve Kapsamı

Gerçek kişi olan Merkandi platformu Kullanıcılarının kişisel verilerinin yöneticisi Merkandi LTD'dir (Unit 4E, Enterprise Court S63 5DB Rotherham, Birleşik Krallık), yani kişisel verilerinizin işlenme amaçlarını ve yöntemlerini belirler.

Politika'nın amacı, platform ve mobil uygulama üzerinden işlenen kişisel verilerinizin yanı sıra ilgili hizmetlerin bir parçası olarak Merkandi'nin korumak için aldığı önlemleri tanımlamaktır. Politika, özellikle platformu ve mobil uygulamayı kullanımınız ile bağlantılı olarak Merkandi tarafından toplanan kişisel verilerinizin işlenmesinin kapsamını ve yasal dayanağını belirtir. Bir hesap oluşturduğunuzda, platformda gerçekleştirilen faaliyetler, teklifler gönderme veya göz atma ile bağlantılı olarak ve hesap aracılığıyla yapılan kişisel verilerinizin güncellemeleriyle bağlantılı olarak sizden kişisel verilerinizi alırız. Kişisel verilerin işlenmesi, platformun ve mobil uygulamanın kullanımıyla doğrudan ilgili bir dizi başka faaliyetin gerçekleştirilmesiyle de ilgili olabilir. Mobil uygulamanın indirilmesi veya mobil uygulama veya ilgili hizmetlerin kullanılması da dahil olmak üzere platformun kullanımı ancak bu Politika ve Yönetmelik hükümlerinin okunmasından sonra mümkündür.

İşlenen kişisel verilerin kapsamı

Merkandi tarafından işlenen kişisel verilerin kapsamı, Merkandi tarafından sağlanan hangi hizmetleri veya işlevleri kullandığınıza bağlı olarak değişebilir:

kayıt

Kayıt işlemi sırasında aşağıdaki kişisel verilere ihtiyacımız var: e-posta adresi, giriş, şifre, telefon numarası ve şirket (kuruluş) ve adresi hakkında bilgiler. Yukarıdaki verilerin sağlanmaması, sizinle bir sözleşme akdetmeyeceğimiz ve dolayısıyla Merkandi hizmetlerini kullanamayacağınız anlamına gelir.

hesabınızı kullanma

Kayıttan sonra, kimlik bilgilerini doldurmanız ve iletişim kurmak için gerekli olan iletişim bilgilerinin yanı sıra adres detayları hakkında bilgi vermenizi zorunlu tutuyoruz. Platformdan tam olarak yararlanabilmeniz için, yasal kapasitenizi doğrulayabilmemiz için yaşınızı belirtmenizi zorunlu tutuyoruz. Bize bir para çekme hesabı sağlarsanız, bu hesapla ilgili beyan edilen kişisel verileri, yani ad ve soyadı, banka hesap numarası ve ikametgah adresi işleyeceğiz.

Hesabınızı tamamen etkinleştirmek için, doğrulamayı sağlayan ilgili belgeleri sağlamanızı istiyoruz. Bu sayede, hesap oluşturma sürecinde sağladığınız verileri onaylayabileceğiz. Doğrulama belgelerinde yer alan kişisel verileri, platformun operasyonlarının amaçları doğrultusunda işleyeceğiz.

Hesabınızı kaydettikten sonra ve Merkandi hizmetlerini kullanırken, herhangi bir kapsamda herhangi bir değişiklik olması durumunda, sağlanan tüm kişisel verileri sürekli olarak güncellemenizi zorunlu tutuyoruz.

Ayrıca, aşağıdakiler de dahil olmak üzere platformdaki faaliyetleriniz hakkında bilgi topluyoruz. satın almaların geçmişi, verilen teklifler, seçilen ödeme yöntemlerinin yanı sıra yorumların ve gönderilen mesajların içeriği hakkında.

Hesabınızı kullanarak, örneğin resminizi (avatar) sunabilecek fotoğraf veya grafiklerinizi yerleştirerek ve böylece bunların işlenmesine izin vererek, bize isteğe bağlı diğer kişisel verileri de sağlayabilirsiniz. Bu tür kişisel verilerin sağlanması tamamen isteğe bağlıdır.

Ayrıca, Markandi.pl'den bağımsız olarak faaliyet gösteren diğer kuruluşlar tarafından sunulan harici kimlik doğrulama hizmetleri (ör. Google, Apple tarafından sunulan hizmetler veya hizmetler) aracılığıyla platforma veya mobil uygulamaya giriş yapma seçeneğini kullanmanızla bağlantılı olarak kişisel verilerinizi elde edebiliriz tarafından sosyal ağlar da dahil olmak üzere web sitelerinin bir parçası olarak sunulur - örneğin Facebook). Böyle bir durumda, kişisel verilerinizi yalnızca adınız ve soyadınız veya kullanıcı adınız, e-posta adresiniz ve söz konusu hizmet veya web sitesinde yayınlanan avatarınız şeklinde toplarız ve bu kişisel verileri yalnızca hesabınıza atayabilir veya işleyebiliriz. Platforma giriş yapmak veya üye olmak amacı ile. Harici kimlik doğrulama hizmetlerini kullanırken, bu hizmetleri sunan kuruluşların kişisel verilerinin işlenmesine ilişkin düzenlemeleri ve kuralları okuyun.

işlem yapmak

Ödeme yapmak, diğer kişisel verilerin, yani teklifte yer alan verilerin (özellikle teklifin içeriği dahil), işlem verilerinin (özellikle banka hesap numarası, ödeme yöntemi, teslimat adresi, teslimat yöntemi ile ilgili) işlenmesini gerektirir. bir KDV faturasına veri ve gönderi takibini, mesaj göndermeyi, diğer Kullanıcılar ile iletişim kurmayı ve Merkandi tarafından sağlanan hizmetler için ödeme yapmayı sağlayan veriler. Merkandi, tartışmalar ve anlaşmazlıklar kapsamında Kullanıcılar arasında gönderilen mesajların içeriğine de erişebilir. İşlemleri gerçekleştirmek için Kayıt sırasında bize sağlanan kişisel verileri kullanabiliriz. Ayrıca satış desteği alanında da dahil olmak üzere kişisel verilerinizi işleyebiliriz. ciro değeri, siparişler hakkında bilgi (yürütme veya iptal etme, sevkiyat numaraları).

İletişim Formu

İletişim formunda sizinle iletişim kurmak ve talebinizi yerine getirmek için gerekli olan iletişim bilgilerini işliyoruz. Ad ve soyad, e-posta adresi veya telefon numarası gibi kişisel veriler olabilir.

Ek olarak, Kullanıcı hizmetinin bir parçası olarak, hesabınızda bu amaçla sağlanan veya sizin tarafınızdan sosyal medya kanalları (örn. Facebook Messenger, Instagram, Twitter, WhatsApp, WeChat) aracılığıyla sağlanan kişisel verilerin kullanımı yoluyla da sizinle iletişime geçebiliriz. Bizden bağımsız kuruluşlar tarafından sunulan sosyal medya kanalları aracılığıyla Merkandi ile iletişime geçilmesi durumunda, Merkandi, Kullanıcının adı (örn. Facebook Messenger, Instagram, Twitter olması durumunda) veya bir telefon numarası (örn. WhatsApp, WeChat için) yalnızca iletişim amaçlıdır. Yürürlükteki yasalara göre izin veriliyorsa, Merkandi ayrıca iletişimle ilgili diğer kişisel verileri, örneğin destek talepleri veya Kullanıcılardan gelen geri bildirimler hakkında bilgi edinme ve saklama hakkına sahip olacaktır.

Yardım hattından gelen aramalar

Merkandi yardım hattına gelen aramalar kayıt altına alınır. Bizimle telefonla iletişime geçmeye karar verirseniz, kişisel verileriniz dahil. telefon numarası ve kaydın içeriği (görüşme sırasında sağlanan bilgiler dahil) açısından, talebi işleme koymak için işleyeceğiz.

Sadakat programlarına, yarışmalara veya promosyon kampanyalarına katılım

Sadakat programlarına, yarışmalara veya promosyon kampanyalarına katılımınızla bağlantılı olarak, yukarıdaki etkinliklerin uygulanması için gerekli olan kişisel verilerinizi işleyeceğiz. Düzenlenen etkinliğin türüne bağlı olarak, bunlar, diğerlerinin yanı sıra, ad ve soyad, iletişim bilgileri (telefon numarası veya e-posta adresi gibi) veya bu etkinliklere katılım kriterlerini karşılamak için gerekli diğer veriler.

Pazarlama aktiviteleri 

Pazarlama faaliyetlerinin bir parçası olarak, meşru bir menfaate dayalı olarak veya sizin izninize dayanarak, reklamları ve içeriği tercihleriniz ve beklentilerinizle eşleştirmemize yardımcı olan bilgileri işleyebiliriz (davranışsal reklamların gösterilmesiyle bağlantılı olanlar dahil). Diğerleri arasında olabilirler IP adresi, çerezlerden alınan veriler veya bu bağlamda görüntülenen teklifler ve tercihler dahil olmak üzere web sitesindeki trafiğinizle ilgili bilgiler. Ayrıca, yukarıdaki koşullara dayalı olarak, ticari bilgiler de dahil olmak üzere bilgi göndermek için gerekli veriler de dahil olmak üzere iletişim bilgilerinizi, tarafınızca sağlanan kapsamda (telefon numarası veya e-posta adresi) de işleyeceğiz.

Analitik ve istatistiksel faaliyetler

Kişisel verileriniz, anketlerin yapılması da dahil olmak üzere analitik ve istatistiksel amaçlar için tarafımızca işlenebilir. Bu amaçlar için, bireysel hizmetlerin kullanımıyla ilgili bilgilerin yanı sıra tercihlerinize ve beklentilerinize ilişkin kişisel veriler de dahil olmak üzere öncelikle Platformdaki etkinliğiniz hakkındaki bilgileri kullanacağız. Kullanıcılara e-posta yoluyla gönderilen veya doğrudan Platformda sunulan anketler aracılığıyla Merkandi, sizden, örneğin yaş gibi kişisel veriler toplayabilir. Kişisel verilerinizi Platform için yeterli düzeyde güvenlik sağlamak için de kullanabiliriz. Bu bağlamda Merkandi, diğerlerinin yanı sıra, sözde indirmekten oluşan dijital parmak izine dayalı teknoloji Kullandığınız cihazı veya yüklediğiniz uygulamayı tanımlamamıza izin veren Kullanıcı cihazlarının dijital "parmak izleri". Bu bağlamda sizin hakkınızda topladığımız bilgiler kişisel veri teşkil edebilir. gibi kişisel verileri işleyebiliriz. IP adresi, çerezlerden gelen veriler, kullandığınız yazılım ve donanımın parametreleri, cihazınızın konfigürasyonu (örn. kurulu eklentilerdeki veriler) veya web sitesindeki trafiğiniz hakkında bilgiler (ağ iletişim protokollerinin kullanımı dahil), görüntülenen sayfalar ve bilgiler mobil uygulamanın kullanımı hakkında.

İddiaların takibi veya iddialara karşı savunma ile ilgili eylemler

Kişisel verilerinizi, iddiaları takip etme veya iddialara karşı savunma hakkımızla bağlantılı olarak işleyebiliriz. Bu amaçla, Merkandi, Merkandi ile olan sözleşmenizden doğan veya Merkandi tarafından sağlanan hizmetlerin, platformların ve mobil uygulamanın kullanımıyla ilgili hak taleplerinin geçerli hukuka göre süresinin dolmadığı süre boyunca kişisel verilerinizi işler. Bu, örneğin borç miktarı, belirli bir sipariş veya teklifle ilgili bilgiler, işlem verileri veya Merkandi yardım hatlarıyla bağlantıyla bağlantılı olarak elde edilen bilgiler olabilir. Tarafımızdan işlenen kişisel verilerin kapsamı, talebin konusuna bağlı olarak zaman zaman değişebilir.

Kişisel verilerin işlenme amaçları, gerekçeleri ve süresi 

Merkandi tarafından sağlanan hangi hizmetleri kullandığınıza bağlı olarak, kişisel verilerin Merkandi tarafından işlenmesi ve Merkandi'nin kişisel verilerinizi saklayabileceği veya kullanabileceği süreler için farklı amaçlar ve yasal dayanaklar bulunmaktadır.

İşleme amaçlarının her biri için, kişisel verilerin yasal dayanağını ve maksimum saklama süresini tanımladık. Belirtilen süreden sonra, kişisel verileri belirtilen amaç için kullanmayacağız. Ancak bu, her durumda onları sileceğimiz anlamına gelmez. Kişisel verilerinizi, belirli Merkandi hizmetleriyle ilgili olarak belirtilen sürelerin en uzunu boyunca saklayacağız. Aşağıda, Merkandi tarafından sağlanan hizmetlerin kullanımıyla bağlantılı olarak kişisel verilerle ilgili standart faaliyetleri tanımladık. Belirli hizmetleri kullanırken kişisel verilerin işlenmesi hakkında daha ayrıntılı bilgi, bu hizmetlerin düzenlemelerinde de bulunabilir.

Hesap kaydı ve hizmeti, kullanıcı işlemlerinin yönetimi

Platformda mevcut olan bazı işlevleri kullanmak (mobil uygulamayı kullanmak dahil), Düzenlemelere uygun olarak kayıt olmanızı gerektirir. Bir hesap oluşturmak ve kullanmak, kişisel verilerinizin tarafımızca işlenmesini içerir.

Merkandi ayrıca Kişisel verilerinizi İşlemin yürütülmesiyle bağlantılı olarak işler.

Platformda paylaştığınız bilgiler Merkandi'den gelmez ve Merkandi tarafından başlatılmaz. Bu nedenle, geçerli yasa kapsamında mümkün olan en geniş ölçüde, Merkandi sağlanan bilgilerden sorumlu değildir. Teklifler ve mesajlar, mümkün olan her yerde kişisel veriler içermemelidir. Tekliflere veya mesajlara kişisel verilerinizi eklediğinizde, bunu kendi bilgili ve bilinçli kararınıza dayanarak yaparsınız. Bu nedenle, bu tür bilgilerin sağlanmasıyla ilgili riskler dikkatlice düşünülmelidir.

Hesabınızın ele alınması ve işlemlerinizle bağlantılı olarak, kişisel verilerinizi aşağıdaki tabloda açıklanan kurallara göre işlemekteyiz. Ayrıca, kişisel verileriniz analitik, pazarlama ve sunulan hizmetlerin güvenliğinin sağlanması da dahil olmak üzere, bu Politikada hakkında daha fazla bilgi edineceğiniz başka amaçlarla da işlenebilir.

Bazı işlemlerinizin gerçekleştirilmesiyle bağlantılı olarak (örneğin arşivlemeye tabi işlemler veya Merkandi tarafından KDV mutabakatı), bu işlemlere ilişkin kişisel verileri arşivleme dahil olmak üzere kanunen işlememiz gerekmektedir.

Cel przetwarzania danych osobowych Kişisel verilerin işlenmesi için yasal dayanak Kişisel verilerin belirli bir amaç için saklanma süresi (saklama süresi)
Kullanıcı tarafından yapılan kaydın ele alınması ve Merkandi kullanıcı hesaplarına hizmet alanında elektronik hizmetlerin sağlanması ile ilgili aksiyonların alınması Madde 6 sn. 1 litre. b GDPR (sözleşmenin akdedilmesi ve ifa edilmesi gerekliliği) - Hesabın kurulması ve işletilmesi için gerekli kişisel veriler Servis tamamlanana kadar
Hesap ayarlarına bireysel bir karakter verilmesi (Hesaba bir avatar ve diğer isteğe bağlı kişisel verilerin yerleştirilmesi) veya platforma harici bir hizmet aracılığıyla giriş yapılırken kişisel verilerin sağlanması GDPR Madde 6 (1) (a) (Kullanıcı onayı) - yalnızca Hesabı kullanmak için gerekli olmayan isteğe bağlı Kişisel Veriler kapsamında İsteğe bağlı kişisel veriler Hesaptan kaldırılana (rıza geri çekilene) veya hizmet tamamlanana kadar
Teknik sorunların çözülmesi de dahil olmak üzere şikayetlerin ele alınması Madde 6 sn. 1 litre. f GDPR (Merkandi'nin, Merkandi ve kullanıcının haklarını korumaya yönelik meşru menfaati) Şikayet işlenene veya bildirilen sorun çözülene kadar
Alacak tahsili, mahkeme, tahkim ve arabuluculuk işlemleri de dahil olmak üzere, akdedilmiş bir sözleşmeden kaynaklanan veya hizmetlerin sağlanmasıyla ilgili taleplerin takibi ve bunlara karşı savunma yapılması Madde 6 sn. 1 litre. f GDPR (Merkandi'nin Merkandi'nin haklarını korumaya yönelik meşru menfaati) Hizmetin bitiminden itibaren 3 yıl geçmesini takip eden takvim yılının son gününe kadar
Vergi ve muhasebe düzenlemelerinden kaynaklanan yasal yükümlülüklerin yerine getirilmesi  GDPR Madde 6 (1) (a). c GDPR madde ile bağlantılı olarak. 70 § 1 Vergi Yönetmeliği ve Sanat. Muhasebe Kanunu'nun 74'ü (yasal bir yükümlülüğün yerine getirilmesi için gerekli) Vergi ödeme süresinin sona erdiği takvim yılının sonundan itibaren 5 yıl
E-ticaret KDV Paketinden kaynaklanan işlem verilerinin arşivlenmesi de dahil olmak üzere işleme yükümlülüklerinin yerine getirilmesi  Madde 6 sn. 1 litre. c GDPR (yasal zorunluluk) İşlemin gerçekleştirildiği yılın sonundan itibaren 10 yıl.

Kullanıcı desteği ve iletişim formu

Yardım hattını aramak da dahil olmak üzere müşteri hizmetleri departmanıyla iletişime geçerseniz, Merkandi Platform'un işleyişinin bir parçası olarak kişisel verilerinizi işleyebilir (örn. saklayabilir veya analiz edebilir).

Merkandi, Merkandi'de bulunan iletişim formu da dahil olmak üzere, Merkandi'de bulunan araçlar aracılığıyla bizimle iletişime geçtiğinizde de kişisel verilerinizi toplayabilir. Bu kişisel veriler, Merkandi'nin sizinle iletişim kurmasının yanı sıra, Merkandi'nin işleyişi ile doğrudan ilgili amaçlar için diğer Kullanıcılarla iletişim kurmanızı sağlamak için gereklidir. Merkandi tarafından sağlanan iletişim formu, işlemle ilgili olmayan özel yazışmalar için kullanılmaz ve bu amaçlarla kullanılması Yönetmelik ihlali teşkil edebilir. Haksız uygulamalar da dahil olmak üzere yasa ihlallerini önlemek için Merkandi, yukarıda belirtilen form aracılığıyla yapılan iletişimle ilgili verileri toplar. Merkandi ayrıca, yukarıda belirtilen iletişim formu aracılığıyla Kullanıcılar arasında gönderilen mesajların içeriğini, özellikle spam (istenmeyen reklam bilgileri) ise, yasaklanmış içerik içeriyorsa, örneğin suç işlemeye teşvik edici veya başka bir şekilde tehdit ediyorsa, özel bir yazılım kullanarak analiz edebilir ve engelleyebilir. Kullanıcıların güvenliği, örneğin, yasa dışı bir şekilde bir hesaba şifre almak veya Düzenlemeleri ihlal etmek amaçlanır.

Merkandi'ye yöneltilen soruşturmaların ele alınmasıyla bağlantılı olarak. iletişim formu aracılığıyla da dahil olmak üzere, kişisel verilerinizi aşağıdaki tabloda açıklanan kurallara göre işleriz. Kişisel verileriniz, analitik, pazarlama ve sunulan hizmetlerin güvenliğinin sağlanması da dahil olmak üzere, bu Politikada hakkında daha fazla bilgi edineceğiniz başka amaçlarla da işlenebilir.

Kişisel Verilerin İşlenme Amacı Kişisel verilerin işlenmesi için yasal dayanak Kişisel verilerin belirli bir amaç için saklanma süresi (saklama süresi)
Mevcut iletişim kanalları, özellikle e-posta, telefon ve sosyal medya kanalları aracılığıyla, hizmetlerin sağlanması, Kullanıcı hizmeti ile ilgili amaçlar da dahil olmak üzere Kullanıcılarla iletişime geçilmesi; Madde 6 sn. 1 litre. b GDPR (sözleşmeyi gerçekleştirme gerekliliği) Hizmet sunumu tamamlanana kadar
Kullanıcıların özellikle müşteri hizmetleri departmanına ve iletişim formu aracılığıyla sağlanan taleplerinin, sözleşmenin ifasıyla doğrudan ilgili olmadığı durumlarda ele alınması Madde 6 sn. 1 litre. f GDPR (Merkandi'nin sorulara yanıt verme konusundaki meşru menfaati) Soruşturma veya talebin konusu cevaplanıncaya veya tamamlanıncaya kadar
Yürütülen iletişimde ihlallerin önlenmesi Madde 6 sn. 1 litre. f GDPR (Merkandi'nin sağlanan hizmetlerin güvenliğini sağlama konusundaki meşru menfaati) İletişim tamamlanana kadar
Otomatik iletişim kanallarının uygulanması ve geliştirilmesi (makine öğrenimi) Madde 6 sn. GDPR'nin 1 harfi f (otomatik iletişim kanallarının işleyişinden sorumlu algoritmanın iyileştirilmesi) Mesajın gönderildiği tarihten itibaren 12 ay süreyle
Alacak tahsili, mahkeme, tahkim ve arabuluculuk işlemleri de dahil olmak üzere, akdedilmiş bir sözleşmeden kaynaklanan veya hizmetlerin sağlanmasıyla ilgili taleplerin takibi ve bunlara karşı savunma yapılması Madde 6 sn. 1 litre. f GDPR (Merkandi'nin Merkandi'nin haklarını korumaya yönelik meşru menfaati) Hizmetin bitiminden itibaren 3 yıl geçmesini takip eden takvim yılının son gününe kadar

Sadakat programları, yarışmalar, promosyonlar

Merkandi yarışmalar veya promosyon kampanyaları düzenleyebilir. Böyle bir etkinliğe katılmaya karar verirseniz, kişisel verileriniz (örn. iletişim için gerekli bilgiler) Merkandi tarafından etkinliğin verimli bir şekilde yürütülmesi için kullanılabilir. Etkinliklere gönüllü olarak katılan Kullanıcıların iletişim bilgileri, yasalara uygun olarak ve bu etkinliklerle ilgili amaçlar için Merkandi tarafından işlenir. Platformun bir parçası olarak Kullanıcılar sadakat programlarına da katılabilir.

Bir programa, yarışmaya veya promosyon kampanyasına katılırsanız, kişisel verileriniz aşağıdaki tabloya uygun olarak Merkandi tarafından kullanılabilir, ancak kişisel verilerin işlenmesine ilişkin daha ayrıntılı kurallar bu etkinliklerin özel düzenlemelerine dahil edilebilir. Ayrıca, kişisel verileriniz analitik, pazarlama ve sunulan hizmetlerin güvenliğinin sağlanması da dahil olmak üzere, bu Politikada hakkında daha fazla bilgi edineceğiniz başka amaçlarla da işlenebilir.

Kişisel verilerin işlenme amacı Kişisel verilerin işlenmesi için yasal dayanak Kişisel verilerin belirli bir amaç için saklanma süresi (saklama süresi)
Sadakat programına katılımın sağlanması kapsamında sözleşme akdetmeye ve hizmet sunmaya yönelik aksiyonların alınması Madde 6 sn. 1 litre. b GDPR (sözleşmenin akdedilmesi ve ifa edilmesi gerekliliği) veya gerekli olmayan isteğe bağlı Kişisel Veriler sağlıyorsanız - madde. 6 (1) (a) GDPR (rıza) Sadakat programına katılımın sonuna kadar veya isteğe bağlı kişisel veriler durumunda - onay geri çekilene kadar
Bir yarışmaya veya promosyon kampanyasına katılımın sağlanması Madde 6 sn. 1 litre. f GDPR (Mekandi markasını tanıtmayı amaçlayan faaliyetlerin performansıyla bağlantılı olanlar da dahil olmak üzere, halka açık bir söz vermekten, yarışmalar düzenlemekten veya benzer eylemlerden kaynaklanan yükümlülüklerin yerine getirilmesinden oluşan meşru menfaat) Yarışmaya katılımın (örneğin bir ödül verilmesi) veya bir promosyon kampanyasının sonuna kadar veya etkili bir itiraz sunulana kadar
Vergi ve muhasebe düzenlemelerinden kaynaklanan yasal yükümlülüklerin yerine getirilmesi  GDPR Madde 6 (1) (a). c GDPR madde ile bağlantılı olarak. 70 § 1 Vergi Yönetmeliği ve Sanat. Muhasebe Kanunu'nun 74'ü (yasal bir yükümlülüğün yerine getirilmesi için gerekli) Vergi ödeme süresinin sona erdiği takvim yılının sonundan itibaren 5 yıl
Alacak tahsili, mahkeme, tahkim ve arabuluculuk işlemleri de dahil olmak üzere, akdedilen sözleşmeden doğan veya olayın / olayın uygulanmasına katılımın sağlanmasına ilişkin taleplerin takibi ve savunulması Madde 6 sn. 1 litre. f GDPR (Merkandi'nin Merkandi'nin haklarını korumaya yönelik meşru menfaati) Etkinliğe katılımın / etkinliğin uygulanmasının sona ermesinden itibaren 3 yıl geçmesini takip eden takvim yılının son gününe kadar

Pazarlama aktiviteleri

Merkandi, kişisel verilerinizi pazarlama faaliyetlerini yürütmek amacıyla da kullanabilir. Bu tür eylemler şunları içerebilir:

 • Platformda veya mobil uygulamada tercihlerinize uygun olmayan pazarlama içeriği görüntüleme (içeriğe dayalı reklamcılık). Kişisel veriler içeriğe dayalı reklamları görüntülemek için kullanılırsa, bunların işlenmesi, yöneticinin veya Merkandi'nin kendi işini veya üçüncü şahısların faaliyetlerini teşvik etmekten oluşan üçüncü bir şahsın meşru menfaatinin uygulanması ile bağlantılı olarak gerçekleşir;
 • Platform ayarlarında veya Platformdaki etkinliğinize dayalı olarak üçüncü taraf hizmetlerin ayarlarında teklifler veya bireysel teklifler kategorisinin ayarlanması (davranışsal reklamcılık) dahil olmak üzere, tercihlerinize göre uyarlanmış pazarlama içeriğinin görüntülenmesi. Çerezler ve diğer benzer teknolojiler aracılığıyla toplanan kişisel verileriniz de dahil olmak üzere kişisel verileriniz daha sonra Merkandi ve harici kuruluşlar tarafından pazarlama amacıyla işlenir. Bu tür eylemler ancak, herhangi bir zamanda geri alınabilecek olan onayınızı verdikten sonra gerçekleştirilir.
 • e-posta, SMS/MMS, push dahil olmak üzere çeşitli elektronik iletişim kanalları aracılığıyla mal veya hizmetlerin doğrudan pazarlanması (elektronik yollarla ticari bilgilerin gönderilmesi veya diğer pazarlama faaliyetleri) ile ilgili diğer türde faaliyetlerin yürütülmesi. Telefonla da iletişime geçiyoruz. Bu tür eylemler, Merkandi'nin meşru menfaati veya Merkandi ile işbirliği yapan kuruluşların meşru menfaati temelinde yapılır. Rıza herhangi bir zamanda geri çekilebilir.

Pazarlama faaliyetlerini yürütmek için Merkandi bazı durumlarda profil oluşturmayı kullanır. Bu, kişisel verilerin otomatik olarak işlenmesi sayesinde, davranışlarını analiz etmek veya gelecek için bir tahmin oluşturmak için Kullanıcılarla ilgili seçilen faktörleri değerlendirdiğimiz anlamına gelir. Bu, görüntülenen içeriğin Kullanıcının bireysel tercihlerine ve ilgi alanlarına göre daha iyi ayarlanmasını sağlar.

Pazarlama faaliyetlerinin uygulanmasıyla bağlantılı olarak, kişisel verilerinizi aşağıdaki tabloda açıklanan kurallara göre işlemekteyiz. Kişisel verileriniz, analitik amaçlar ve sunulan hizmetlerin güvenliğini sağlamak da dahil olmak üzere başka amaçlarla da işlenebilir ve bu Politika hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Kişisel verilerin işlenme amacı Kişisel verilerin işlenmesi için yasal dayanak Kişisel verilerin belirli bir amaç için saklanma süresi (saklama süresi)
İçeriğe dayalı reklamcılık sergilemek (Merkandi'nin kendi hizmetlerinin veya mallarının veya hizmetlerinin veya üçüncü şahısların mallarının doğrudan pazarlamasını yapmak) Madde 6 sn. 1 litre. f GDPR (Merkandi'nin, Merkandi'nin mallarını veya hizmetlerini veya üçüncü taraflarını tanıtma konusundaki meşru menfaati) Platformu veya mobil uygulamayı kullanmayı bırakana kadar
Önceden görüntülenen içeriğe dayalı davranışsal reklamların gösterilmesi, Platform ayarlarında veya Platformdaki etkinliğe dayalı olarak üçüncü taraf hizmetlerin ayarlarında teklifler veya bireysel teklifler kategorisinin ayarlanması Madde 6 sn. 1 litre. f GDPR ile bağlantılı olarak şaka. Telekomünikasyon yasasının 173'ü (Merkandi'nin, verilen izinle bağlantılı olarak Merkandi'nin veya üçüncü tarafların mal veya hizmetlerinin tanıtımına yönelik meşru menfaati) Rıza geri çekilinceye kadar (telekomünikasyon kanunu hükümleri uyarınca) veya kişisel verilerin işlenmesine yönelik etkili bir itiraz ifade edilinceye kadar
E-posta, SMS / MMS push dahil olmak üzere mevcut elektronik iletişim kanalları aracılığıyla izin verilen pazarlama faaliyetleriyle ilgili amaçlar için Kullanıcılarla iletişim kurmak. Telefonla iletişim Madde 6 sn. 1 litre. f GDPR ile bağlantılı olarak şaka. Elektronik hizmetlerin veya sanatın sağlanmasına ilişkin Kanun'un 10. Telekomünikasyon yasasının 172'si (Mekandi'nin, iletişim kanalına verilen izinle bağlantılı olarak Merkandi'nin mal veya hizmetlerinin veya üçüncü şahısların tanıtımına yönelik meşru menfaati) Mesaj veya bilgi alma izni geri çekilinceye kadar (Elektronik Hizmetlerin Sağlanması Hakkında Kanun veya Telekomünikasyon Kanunu hükümleri uyarınca) veya Kişisel Verilerin işlenmesine yönelik etkin bir itiraz ifade edilene kadar

Analitik ve istatistiksel faaliyetler ve anketler

Kişisel verileriniz Merkandi tarafından analitik ve istatistiksel amaçlarla işlenebilir. Bu durumda, kişisel verilerinizi aktivite analizleri yapmak, alışveriş tercihlerini belirlemek ve Merkandi hizmetlerinin işlevselliğini ve kalitesini iyileştirmek için kullanırız. Çerezler ve benzer teknolojiler aracılığıyla toplanan bilgilerin Merkandi tarafından analitik ve istatistiksel amaçlarla işlenme olasılığı, Kullanıcının bu tür bilgilerin son cihazda saklanmasına ilişkin onayına bağlıdır.

Merkandi, Kullanıcılara e-posta yoluyla gönderilen veya doğrudan Platformda kullanıma sunulan anketler aracılığıyla, Kullanıcıların tercihlerini test etmek ve Merkandi'nin teklifini beklentilerine göre ayarlamak için kullanılabilecek Kullanıcılardan kişisel veriler toplar. Bu tür kişisel veriler, istatistiksel analizler geliştirmek için de kullanılır.

Analitik ve istatistiksel faaliyetlerin uygulanması ile bağlantılı olarak, kişisel verilerinizi aşağıdaki tabloda açıklanan kurallara göre işlemekteyiz. Kişisel verileriniz, bu Politikada daha fazla bilgi edineceğiniz, sunulan hizmetlerin güvenliğini sağlamak başta olmak üzere başka amaçlarla da işlenebilir.

Kişisel verilerin işlenme amacı Kişisel verilerin işlenmesi için yasal dayanak Kişisel verilerin belirli bir amaç için saklanma süresi (saklama süresi)
İstatistiksel analizlerin yapılması Madde 6 sn. 1 litre. f GDPR (Merkandi'nin, sunulan hizmetleri optimize etmek için geçmiş faaliyetler de dahil olmak üzere Kullanıcıların faaliyetlerini analiz etme konusundaki meşru menfaati) Kullanıcının kişisel verilerinin başka bir aktif işleme amacı ile bağlantılı olarak saklanmasının sonuna kadar veya Kişisel Verilerin işlenmesine yönelik etkili bir itiraz beyan edilene kadar (ancak 3'ün sona ermesini izleyen takvim yılının son gününe kadar) Merkandi tarafından hizmet sunumunun bitiminden itibaren yıllar)
Kullanıcıların faaliyetlerinin izlenmesi de dahil olmak üzere, diğerlerinin yanı sıra, aşağıdakileri içeren Platformlarda trafik yönetimi: aranan anahtar kelimeler ve yayınlanan teklifler Madde 6 sn. 1 litre. f GDPR (Merkandi'nin sağlanan hizmetleri optimize etmek için Kullanıcıların faaliyetlerini analiz etme konusundaki meşru menfaati) Kişisel veriler gerçek zamanlı olarak işlenir, bu nedenle Kullanıcının Platformlarda Merkandi tarafından sağlanan hizmetleri kullanmasının sonuna kadar (yani web sitesinden ayrılana kadar) saklanır.
İşleyiş, mevcut hizmetlerin işleyişinin iyileştirilmesi veya ziyaretçilerin temel ilgi ve ihtiyaçlarının tahmin edilmesi dahil olmak üzere Platformla ilgili anketler, araştırmalar ve analizler yapmak Madde 6 sn. 1 litre. f GDPR (Merkandi'nin sağlanan hizmetleri optimize etmek için Kullanıcıların faaliyetlerini analiz etme konusundaki meşru menfaati) Kişisel veriler gerçek zamanlı olarak işlenir, bu nedenle Kullanıcının Platformlarda Merkandi tarafından sağlanan hizmetleri kullanmasının sonuna kadar (yani anket, araştırma veya analiz tamamlanana kadar) saklanır.

Sunulan hizmetlerin güvenliğinin sağlanması

BT kaynakları da dahil olmak üzere hizmetlerin güvenliğinin veya diğer Kullanıcıların güvenliğinin sağlanması gerektiğinde Merkandi, Platform veya mobil uygulamayı kullanırken web tarayıcıları veya cihazınız tarafından sunucuya aktarılan kişisel verilerinizi otomatik olarak toplama ve kaydetme hakkına sahiptir.

Yeterli düzeyde güvenlik sağlamak için Merkandi, web tarayıcıları veya cihazlarınız tarafından sunucuya aktarılan kişisel verileri (özellikle: cihazın teknik öğelerini, tarayıcınızın ayarlarını ve Merkandi'deki davranışınız hakkında ayrıntılı bilgileri içerir) toplar ve kaydeder. ), kullandığınız aygıtların veya uygulama örneklerinin benzersiz bir dijital "parmak izini" oluşturmaya izin verecek şekilde. Merkandi, Kullanıcının ek kimlik doğrulaması için böyle bir dijital "parmak izi" kullanabilir. Bu faaliyetler kötüye kullanımı ve dolandırıcılığı önlemeye yardımcı olur.

Sunulan hizmetlerin güvenliğinin sağlanması ile bağlantılı olarak kişisel verilerinizi aşağıdaki tabloda açıklanan kurallara göre işlemekteyiz.

Kişisel verilerin işlenme amacı Kişisel verilerin işlenmesi için yasal dayanak Kişisel verilerin belirli bir amaç için saklanma süresi (saklama süresi)
Dahili kuralların uygulanması, dolandırıcılık ve kötüye kullanımın önlenmesi ve trafik güvenliğinin sağlanması dahil olmak üzere elektronik olarak sağladığımız hizmetlerin güvenliğini sağlamak Madde 6 sn. 1 litre. b GDPR (Ulusal Siber Güvenlik Sistemi Kanunu hükümleri çerçevesinde dijital hizmet sağlayıcı tarafından çevrimiçi ticaret platformu hizmetinin sağlanmasına ilişkin gerekliliklere uygun olarak sözleşmenin ifa edilmesi gerekliliği) Kullanıcı tarafından hizmetleri kullanana kadar

Mobil cihazların IP adresi, çerezler, konum ve kimlik numaraları

Merkandi, çerezler, izleme pikselleri ve yerel olarak paylaşılan nesneler (örneğin bir tarayıcıda veya bir cihazda) gibi teknolojiler aracılığıyla Platformları çalıştırmanın bir parçası olarak kişisel verilerinizi toplayabilir.

Bize bu tür kişisel verileri sağlarsanız, Merkandi yerel olarak cihazınızın mevcut konumu hakkındaki bilgileri indirecektir. Bu kişisel veriler Merkandi tarafından saklanmayacaktır. Konum bilgilerini indirmeden önce sizden onayınız istenecektir.

Kullanıcıların kişisel verileri işleme hakları ve bunların uygulanması

Merkandi, GDPR kapsamındaki tüm haklarınızı, yani sanatta açıklanan hakları yerine getirmenizi sağlar. 15-21 GDPR. Aşağıda bireysel hakların ayrıntılı bir açıklamasını bulabilirsiniz.

 • Kişisel Verilere erişim hakkı Kişisel verilerinizin Merkandi tarafından işlenmesi hakkında, özellikle işleme amaçları ve yasal gerekçeler, tutulan verilerin kapsamı, verilerinizin ifşa edildiği kuruluşlar ve verilerin planlanan tarihi dahil olmak üzere Merkandi'den bilgi almanızı sağlar. silme.
 • kişisel verilerin bir kopyasını alma hakkı ile Merkandi tarafından işlenen kişisel verilerinizin bir kopyasını almak için kullanabilirsiniz.
 • kişisel verileri düzeltme hakkından kişisel verilerinizin yanlış veya eksik olduğunu fark ettiğinizde kullanabilirsiniz. Bu durumda, işlenen kişisel verilerdeki olası tutarsızlıkları veya hataları ortadan kaldırmayı ve eksik olmaları durumunda bunları tamamlamayı taahhüt ediyoruz.
 • kişisel verileri silme hakkından Şu durumlarda kullanabilirsiniz: kişisel verileriniz Merkandi tarafından toplanma veya başka bir şekilde işlenme amaçları için artık gerekli değilse; kişisel verilerin işlenmesine ilişkin onayınızı geri çektiğiniz veya kişisel verilerinizin işlenmesine itiraz ettiğiniz ve işleme için başka bir yasal dayanağın bulunmadığı; Kişisel verileriniz hukuka aykırı olarak işlenecektir.
 • kişisel verilerin işlenmesini sınırlama hakkından aşağıdaki durumlarda kullanabilirsiniz: kişisel verilerinizin yanlış olduğunu fark ederlerse - kişisel verilerinizin işlenmesinin, bu verilerin doğruluğunu kontrol etmemize olanak tanıyan bir süre için sınırlandırılmasını talep edebilirsiniz; Kişisel verileriniz hukuka aykırı olarak işlenecek ancak silinmesini istiyorsanız; Kişisel verilerinize artık ihtiyacımız olmayacak, ancak iddialarınızı savunmak veya takip etmek için bunlara ihtiyacınız olabilir; kişisel verilerinizin işlenmesine itiraz ediyorsunuz - tarafımızdaki meşru gerekçelerin itiraz gerekçelerini geçersiz kılıp kılmadığı belirlenene kadar.
 • kişisel verileri aktarma hakkından Kişisel verilerinizin işlenmesi, onayınız veya Merkandi ile olan bir sözleşme ilişkisi temelinde gerçekleşiyorsa ve işleme otomatik bir şekilde gerçekleştirilirse kullanabilirsiniz.
 • kişisel verilerin pazarlama amacıyla işlenmesine itiraz etme hakkı kişisel verileriniz pazarlama amacıyla işleniyorsa, herhangi bir itirazı haklı çıkarmanıza gerek kalmadan dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
 • kişisel veri işlemenin diğer amaçlarına itiraz etme hakkından Kişisel verileriniz Merkandi'nin meşru menfaati (örneğin analitik veya istatistiksel amaçlar için) temelinde işleniyorsa, özel durumunuzla ilgili nedenlerle istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Bu husustaki itirazın bir gerekçe içermesi gerekir.
 • rızasını geri çekme hakkı ile Kişisel verileriniz, izninize dayalı olarak işleniyorsa, ancak bu, geri çekilmeden önce gerçekleştirilen işlemenin yasallığını etkilemezse, istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
 • Kişisel verilerin profillenmesiyle ilgili olarak itiraz hakkı kullanırsanız, tüm cihazlardan çıkış yapmanız ve çerezleri silmeniz gerekir (bazı durumlarda işlem 48 saate kadar sürebilir.

Kişisel verilerinizi işlememize ilişkin olarak denetim makamına şikayette bulunma şikayette bulunma hakkınız vardır.

İngiltere'de kişisel verilerin doğru işlenmesine ilişkin denetim, Bilgi Komiserliği Ofisi (ICO) tarafından gerçekleştirilir: https://ico.org.uk/

ICO web sitesinde GDPR hakkında bilgi: https://ico.org.uk/for-organisations/guide-to-the-general-data-protection-regulation-gdpr/

 1. Kişisel Verilerin Alıcıları
 • Merkandi, kişisel verilerinizi aşağıdaki üçüncü taraflara aktarabilir:
 • Reklam kategorilerinde yayınlanan kullanıcıların tekliflerini yayınlamak için Merkandi işleten web siteleri veya internet uygulamaları (mobil uygulamalar dahil) sağlayan kuruluşlarla işbirliği yapan kuruluşlar;
 • Merkandi ile işbirliği yapan, Platformlar'da gerçekleştirilen işlemlere ilişkin görüşlerin anketler yoluyla toplanması amacıyla işlemlere ilişkin görüşlerin karşılaştırılmasına olanak sağlayan web siteleri işleten veya internet uygulamaları (mobil uygulamalar dahil) sağlayan kuruluşlar.
 • Merkandi, bu kuruluşlar tarafından Merkandi'ye hizmet sağlamak için üçüncü taraflarla, örneğin kişisel veri depolama hizmetleri, analitik hizmetler, borç tahsilat hizmetleri konusunda uzmanlaşmış sağlayıcılar ile işbirliği yapabilir. Bu durumda, bu kuruluşlar kişisel verilerinizi kendi amaçları için kullanma yetkisine sahip değildir (kişisel veriler her zaman Merkandi adına ve Merkandi'nin ihtiyaçları için işlenecektir) ve faaliyetleri yürürlükteki kanun hükümlerine ve bu Gizlilik Politikasına tabidir.
 • İşbirliği kapsamı şunları içerir:
 • bilgi depolama ve erişim: reklam tanımlayıcıları, cihaz tanımlayıcıları, çerezler ve benzer teknolojiler gibi bilgi depolama veya cihazınızda halihazırda depolanmış bilgilere erişim;

kişiselleştirme: web sitelerinde veya uygulamalarda reklamları ve/veya içeriği kişiselleştirmek için bilgi toplama ve işleme;

reklam seçimi, sunumu ve raporlama: sizin için reklamları seçmek ve sunmak ve bunların etkinliğini ölçmek için bilgi toplamak ve önceden toplanan bilgilerle birleştirmek (hangi reklamların görüntülendiği, ne sıklıkta, ne zaman ve nerede gösterildikleri ve ilgili herhangi bir işlem yapıp yapmadığınız) örneğin bir reklama tıklamak veya bir satın alma işlemi yapmak dahil olmak üzere bir reklamla;

alacak tahsil işlemlerini yürütmek;

destek hizmetlerinin sağlanması / Merkandi'ye verilen sipariş karşılama sürecinin iyileştirilmesi.

Görsel (avatar) alanındaki kişisel verilerinizi Merkandi kapsamında gerçekleştirilen iletişimlerde diğer Kullanıcılar ile paylaşmaktayız.

Merkandi, olası yasa ihlallerine ilişkin yürütülen işlemler veya diğer olası Yönetmelik ihlalleriyle mücadele (Merkandi kapsamındaki dolandırıcılık ve suistimal ile ilgili işlemler dahil) ile ilgili olarak yasal hükümlere dayanarak kişisel verilerinizi kamu makamlarına ifşa edebilir.

Kabul edilen Politikanın bir parçası olarak Merkandi, Kullanıcıların kişisel verilerini satmamayı taahhüt eder. İşletmenin veya bir bölümünün yeniden yapılandırılması veya satılması ve tüm varlıkların veya önemli bir bölümünün yeni bir sahibine devredilmesi durumunda, sizinkiler de dahil olmak üzere Kullanıcıların kişisel verileri, güvence altına almak için yeni sahibine aktarılabilir. Platform kapsamındaki hizmetlerin devamı.

Merkandi, reklamların ve hizmetlerin Kullanıcılar için çekiciliğini daha iyi anlamak, tarafından sağlanan hizmetlerin genel kalitesini ve etkinliğini artırmak için anonimleştirilmiş kişisel verileri (yani belirli Kullanıcıları tanımlamayanlar) harici hizmet sağlayıcılar, güvenilir ortaklar veya araştırma ajansları ile paylaşabilir. Merkandi veya adı geçen kuruluşlar veya geniş çapta anlaşılan sosyal fayda sağlayan bilimsel araştırmalara katılım.

Hesap altında satış yaparsanız, gerçek kişi olan diğer Kullanıcıların kişisel verilerini Merkandi'den aldıktan sonra, bilgilendirme yükümlülüğü de dahil olmak üzere GDPR kapsamındaki tüm yükümlülüklerini yerine getirmek ve GDPR kapsamındaki haklarını kullanmalarını sağlamakla yükümlüsünüz. .

Kişisel Verilerin Avrupa Ekonomik Alanı dışındaki ülkelere aktarılması

Kişisel verileriniz, diğerlerinin yanı sıra Avrupa Ekonomik Alanı dışına aktarılabilir. aşağı:

 • E-posta sisteminin ve G-Suite araçlarının kullanımıyla bağlantılı olarak, istatistiksel ve idari amaçlarla ve güvenliği sağlamak için Google reCAPTCHA mekanizmasının kullanımıyla bağlantılı olarak, Mountain View, Amerika Birleşik Devletleri merkezli Google LLC;
 • Merkandi'nin Merkandi'nin bir parçası olarak sunduğu hizmetlerin sağlanmasını sağlamayı amaçlayan bu kuruluş tarafından sunulan Kişisel Veri işleme hizmetlerinin kullanımıyla bağlantılı olarak Dublin, İrlanda merkezli Google Ireland Limited;
 • Facebook - Kayıtlı ofisi Dublin, İrlanda'da bulunan Facebook Ireland Limited, görüntülenen sayfalar, kullanıma sunulan içerik hakkındaki verilerin işlenmesiyle bağlantılı olarak;
 • UserEngage - UserEngage Sp. z o.o. görüntülenen sayfalar, davranışsal veriler, kullanıcılar ve ziyaretçiler hakkında bilgiler, e-posta iletişimi ve doğrudan pazarlama sistemi hakkındaki verilerin işlenmesiyle bağlantılı olarak Varşova, Polonya merkezli;
 • Smartlook - Smartlook.com s.r.o. davranışsal veriler de dahil olmak üzere kullanıcı davranışının kaydedilmesi ve işlenmesiyle bağlantılı olarak Çek Cumhuriyeti, Brno'da yerleşik;
 • LiveChat - LiveChat Yazılım A.Ş. görüntülenen sayfalar, kullanıcılar ve ziyaretçiler hakkında bilgiler, e-posta iletişimi, sohbet hakkında verilerin işlenmesiyle bağlantılı olarak Wrocław, Polonya merkezli;
 • San Francisco, Amerika Birleşik Devletleri merkezli Zendesk INC, görüntülenen sayfalarla ilgili verilerin işlenmesi, kullanıcılar hakkında bilgiler ve ziyaretçilerle iletişim, e-posta iletişimi, sohbet ile bağlantılı olarak;
 • Kullanıcı verilerinin özetler biçiminde işlenmesiyle bağlantılı olarak San Francisco, Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan Retool INC;
 • Ödeme ağ geçitleri - Ödemelerin ve kullanıcı bilgilerinin işlenmesiyle bağlantılı olarak MultisafePay, iYzico, Przelewy24, Paypal, Stripe.

Merkandi her zaman uygun seviyede koruma sağlayan mekanizmalar temelinde çalışır. Avrupa Komisyonu tarafından onaylanan üçüncü ülkelerde kurulu kişisel veri işlemcilerine kişisel verilerin aktarılmasına ilişkin standart sözleşme maddelerini kullanarak. 

Hüküm değişikliği

Gerekirse, Merkandi bu Gizlilik Politikasının hükümlerini değiştirebilir.

İletişim detayları

Gizlilik Politikasının kapsamına ilişkin soruların yanıtları da dahil olmak üzere kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında daha fazla bilgi için lütfen veri denetleyicisi ile iletişime geçin.

İşte onun iletişim bilgileri: 

E-posta adresi: infoinfo@merkandi.pl

Telefon numarası: +48 22 307 97 38

Ücretsiz E-BÜLTEN

Merkandi servisinde yeni ürünler hakkında her gün bilgi al.

Bültenimize abone olarak, kişisel verilerinizin pazarlama amacıyla işlenmesine izin vermiş olursunuz.