Mal ara

Dünyanın her yerinden teklifler için profesyonel arama

Şirketlerin tam iletişim bilgileri, malların kesin özellikleri ve işbirliği koşulları ile dünyanın seçilmiş bir bölgesinden malların fiyatları hakkında bilgi sipariş edin.

1,090.00 TRY +KDV

*Fiyat, Avrupa Birliği'nde mal aramak için geçerlidir. Avrupa Birliği dışından mal arama fiyatı her sipariş için ayrı ayrı belirlenir.

Kaydetmek

Bir pakette tasarruf edin!

Bu hizmet iş paketlerinin bir parçasıdır. Paket halinde satın alarak daha fazla seçenek elde edebilir ve tasarruf edebilirsiniz

Ürün arama nedir?

Merkandi, 2008 yılından bu yana uluslararası ticaretle ilgilenmektedir. 200.000'in üzerinde denetim yaparken edindiğimiz tecrübemizi sizlere sunuyoruz. Alıcılar ve satıcılar arasında dünya çapında yapılan ticari işlemler.

Mal arayışı, Merkandi ortaklarıyla aktif iletişim, uluslararası veri tabanlarının doğrulanması ve uzmanlarımızın dış pazarlardaki kişisel temasları yoluyla gerçekleştirilir. Yabancı sosyal medyayı, internet forumlarını ve sektör veritabanlarını kullanıyoruz. Hizmetimiz aşağıdakilerle karakterize edilir:

Başparmak yukarıya simgesi
Verimlilik

150 ülkede üreticiler, distribütörler ve toptancılar ile çalışıyoruz

Başparmak yukarıya simgesi
Esneklik

Sunulan tekliflerden hangisinin beklentilerinizi karşıladığını siz seçin

Başparmak yukarıya simgesi
Tasarruf

Spesifikasyona ve fiyat aralığına uygun malları arayacağız, bu da size zamandan ve paradan tasarruf sağlayacaktır

Depodaki tablette analiz

Yurtdışından daha iyi bir fiyata mal satın alın!


Mal arama hizmetinin faydaları nelerdir:

 • Zaman tasarrufu - Yüklenicinin tam iletişim bilgileri ile birlikte aradığınız malların tüm gerekli parametrelerini içeren hazır bir rapor alacaksınız
 • Tasarruf - seçilen ürün, yerel pazarda bulunan aynı üründen çok daha ucuz olacak,
 • Rekabet avantajı - yerel pazarda bulunmayan ve şirketinizin rekabette öne çıkmasını sağlayacak malları sipariş edin,
 • Yeni faaliyet alanları - dünyanın her yerinden ortaklarla yeni iş ilişkileri kurun.

Satış stratejinizi planlayın - çeşitleri bulabiliriz!


200 binin üzerinde denetim yaparken uzun yıllara dayanan deneyim kazandı. dünya çapında gerçekleştirilen ticari işlemler, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan teklifler hazırlamamıza olanak sağlayacaktır.

 • Yurt dışından eşya satın almak için birden fazla dil bilmenize gerek yok, Merkandi için dil engeli yok,
 • Dürüst olmayan bir yüklenicinin olası dolandırıcılık girişimine karşı kendinizi koruyun, dürüst tedarikçiler bulun,
 • Daha düşük satın alma fiyatlarıyla maliyetlerinizi azaltın,
 • Yeni yabancı tedarikçiler bulun, işinizi değiştirebilir.
Grafik analizi

Hizmet size yönelik mi?

EVET, teklifleri araştıracak vaktiniz yoksa dili bilmiyorsunuz veya iyi bilmiyorsunuz demektir. Yabancı web sitelerinde bilgiyi nerede ve nasıl arayacağınızı bilmiyorsunuz. Uluslararası ticaret konusunda hiçbir deneyiminiz yok. Bulduğunuz teklifler çekici değil. Henüz sabrınızı kaybetmediniz mi? Ürün aramanızı Merkandi'ye sipariş edin.

Ürün arama raporunda neler bulunur:


 • Satıcı kayıt ayrıntıları (varsa)
 • İrtibat kurulacak kişilerin ayrıntıları (telefon numaraları ve e-posta adresleri)
 • Miktar eşiklerine sahip fiyatlar (varsa)
 • Web sitesi adresleri, sosyal medya vb. (varsa)
 • Tam iletişim bilgileri (merkez, depo, şube adresleri)
 • Farklı tedarikçilerden en fazla 5 teklif (daha fazla şirket bulursak, onların tekliflerini de hiçbir ekstra ücret ödemeden alacaksınız)
 • İşbirliği şartları (varsa, mal tedarikçisinin dilinde çeviriler ayrıca ödenir)
 • Teknik şartname (varsa, mal tedarikçisinin dilinde çeviriler ayrıca ödenir)

Şimdi Merkandi'de bir ürün arama siparişi verin

Bir şirket adı veya adı ve soyadı girin
Firmanın vergi numarası gir
Lütfen sokağı girin
Lütfen posta kodunuzu girin
Şehri girin

Zaten hesabınız var mı? üye girişi

Sormak istediğiniz bir şey var mı?

Bilgilerinizi bırakın. Sizinle iletişime geçeceğiz!

Lütfen isminizi giriniz
Lütfen soyadınızı giriniz
Lütfen e-mail adresinizi giriniz

Sıkça sorulan sorular

Hazırlanan rapor nasıl bilgiler içerecek?
Raporda, dünyanın seçilmiş bir bölgesinden belirtilen malların fiyatları, şirketlerin iletişim bilgilerinin yanı sıra kesin şartname ve işbirliği koşulları hakkında bilgi alacaksınız. Rapor, farklı satıcılardan 5 teklif içerecektir. Daha fazla teklif bulursak, size ekstra ücret ödemeden tekliflerini de sağlayacağız.
Malları nasıl ararız?
Kendi bilgi kaynaklarımızı, uluslararası veri tabanlarını ve uzmanlarımızın dış pazarlardaki kişisel bağlantılarını kullanıyoruz. Yabancı sosyal medyayı, forumları, internet veritabanlarını, sektör veritabanlarını ve çok daha fazlasını kullanıyoruz.
Malların ithalatçıdan mı, üreticiden mi yoksa toptancıdan mı geleceğini neden seçemiyorum?
Malın ithalatçıdan mı, üreticiden mi yoksa toptancıdan mı geldiği ikinci derecede önem taşıyor. En önemli şey rekabetçi fiyat ve teklif parametreleridir (yani malların kalitesi). Üreticinin teklifi en avantajlı olacak gibi görünebilir. Ancak çoğu zaman böyle bir sözleşmenin koşulları, büyük miktarda sipariş ve sabit süreli bir sözleşme bunun en iyi çözüm olmadığı anlamına gelir. Bu nedenle, sağladığınız kriterlere göre çeşitli tedarikçilerden teklifler sunuyoruz.
Rapor hangi dilde hazırlanacak?
Malları sipariş etmek için gereken en önemli bilgiler İngilizce olarak hazırlanacaktır. Öte yandan, sözleşmenin şartlarına, sözleşmenin kendisine, teknik şartnamelere ilişkin uzun açıklamalar, malların tedarikçisi tarafından hazırlandığı dilde sunulacaktır. Merkandi, bu tür belgeleri ek bir ücret karşılığında herhangi bir dile çevirebilir.
Merkandi komisyon alıyor mu?
Alıcılar ve satıcılar arasındaki işlemlerde komisyon almıyoruz. Müşteri tarafından karşılanacak tek maliyet, mal alma hizmetini satın alma maliyetidir.
Hizmet nasıl kullanılır?
Hizmeti kullanmak çok basittir:
 1. Siparişi ve ödemeyi yaparsın
  Siz sadece hizmeti sipariş edin ve ödemeyi yapın.
 2. Servis formunu dolduruyorsun
  İstediğiniz zaman, aboneliğinizin bir parçası olarak (veya bir hesabınız yoksa satın alma tarihinden itibaren 12 ay sonra), aranan ürünle ilgili ayrıntıları içeren formu doldurursunuz.
 3. Tedarikçilerin bir listesini alırsınız
  3 iş günü içinde, aradığınız mallara sahip tedarikçilerin bir listesini alacaksınız.
Emtia grubu nedir, 1 emtia grubuna bakmanız ne anlama geliyor?
Örneğin, bir mobilya tedarikçisi arıyorsanız ve mobilya ofis mobilyası, mutfak mobilyası, oturma odası mobilyası, yatak odası mobilyası olacaksa, bunu 1 emtia grubu olarak ele alırız. Öte yandan, mobilya arıyorsanız ve aynı zamanda inşaat makineleri arıyorsanız, bunlar 2 farklı emtia grubudur ve 2 farklı arama emri vermeniz gerekir.
Merkandi tarafından aranan tedarikçiler doğrulanmış mı ve %100 güvenilebilir mi?
Hiç kimseye %100 güvenilemez, sağduyu ve iyi iş uygulamaları kullanın. Bir sözleşme imzalayın, tam olarak ne sipariş ettiğinizi, nakliye için kimin ödeme yapacağını vb. açıklayın. . Tedarikçilerden bazıları Merkandi veritabanından olabilir, bunlar doğrulanmış şirketlerdir. Ayrıca, sizin için aradığımız her şirket, ülkenin ticaret sicillerinde temel doğrulamaya tabidir. Şirketin tam olarak doğrulanması ile ilgileniyorsanız, lütfen özel Merkandi hizmetini kullanın → Yüklenicinin doğrulanması.
Hizmeti kullanmak için ne kadar zamanım var?
Hizmet, sipariş tarihinden itibaren 12 ay süreyle kullanılabilir. Hizmetin son kullanma tarihi, hesabın son kullanma tarihi ile ilgili değildir ancak hizmeti kullanabilmek için Merkandi'de aktif bir hesabınızın olması gerekmektedir.

Yardıma ihtiyacın var?