150 ülkeden en iyi hisse senedi fiyatları

75 binin üzerinde memnun kullanıcılar

Başlangıç fiyatının% 90'ına kadar daha ucuz teklifler

Bayiler ve toptancılar ile doğrudan iletişim

Merkandi

SINIRSIZ toptan ticaret

Merkandi nedir?

Merkandi, icra ihaleleri, üretim ve stok fazlası, firmaların tasfiyesi ve iadelerden gelen ürünleri sunan uluslararası ticaret platformudur.

Merkandi
sayılarla

Daha 75.000

'den fazla kullanıcı

Daha 1.000

'den fazla yorum

Daha 150

'tan fazla ülke

Vizyon

Toptancılığın geleceğini yaratıyoruz. Sınırları, dil engellerini ortadan kaldırıyor ve işlemlerin güvenliğini artırıyoruz. Uluslararası toptan ticaretin basit, erişilebilir ve güvenli hale geldiği tek bir yer yaratıyoruz. Dünyanın dört bir yanından toptancıları ve teklifleri birbirine bağlayan, pazar rekabet gücünü artıran ve daha geniş bir ürün yelpazesine erişimi artıran, aynı zamanda yeni pazarlar ve müşterilerle iş ölçeklendirme becerisi sağlayan tek bir portal vizyonunu uyguluyoruz.

Adil

Eylül 2019'da IAW uluslararası e-ticaret fuarını ziyaret ettik. Ekibimizin 3 üyesinin 3 gün boyunca temsil edilmesi müşterileri ve ziyaretçileri faaliyetlerimiz ve platformumuzu kullanmanın yararları hakkında bilgilendirdi. Sizi düzenli olarak sergileyeceğimiz bir sonraki fuarda sizi ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Merkandi IAW 2019


Yabancı dillerde danışmanlık

Hiçbir yerde bulamadığınız toptan fiyatlara ürünlerin satışında ve alımında yardım ediyoruz ve aşağıdaki dillerde Müşterilerimize hizmet veriyoruz:


Faaliyet alanı

Aşağıdaki ülkelerde faaliyet gösteriyoruz:

 
Ücretsiz E-BÜLTEN

Merkandi servisinde yeni ürünler hakkında her gün bilgi al.

Bültenimize abone olarak, kişisel verilerinizin pazarlama amacıyla işlenmesine izin vermiş olursunuz.