FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 yıllık KAYIT ve YENİLEME için
promosyonlar birleştirilemez
15 Kalan indirim sayısı

150 ülkeden en iyi hisse senedi fiyatları

100 000 üzerinde memnun kullanıcı

Başlangıç fiyatının% 90'ına kadar daha ucuz teklifler

Bayiler ve toptancılar ile doğrudan iletişim

Ürün grubu

Ürün grubu

Sıfır Ürünler

Orijinal ambalajlı yeni ürünler. Seri sonları, tasfiyelik ve icra malıdır. Ürüne üretici veya toptancı tarafından garanti verilir (garanti süresi ürüne göre değişir).

İkinci El Ürünler

Teşhir veya leasing sonrası yeni ürünler, ikinci el veya yenilenmiş (refurbished) ürünler. Teknik açısından her zaman %100 çalışır vaziyette, orijinal veya ikame ambalajda satılan ürünler. Bu sınıf ürünlerin bazılarına 12 aylık garanti verilik fakat genellikle verilen garanti 4 haftalık başlangıç garantisidir.

Hasarlı Ürünler

Bu ürünlerin genellikle giderilmesi kolay küçük elektrik arızaları vardır. Alıcılar tarafından iade edilen ürünlerdir. Sık sık alıcılara henüz teslim edilmemiş yeni ürünlerdir. Bunlar, örneğin, kargo iadeleridir - yanlış seçilmiş veya nakliye sırasında hasar görmüş veya bozulmuş ürünlerdir. Alıcı bu sınıf ürün alırken sadeve ürünün piyasa değerinin yüzdesini öder. C1-değiştirilemez ürünlerdir. Garantisi yoktur. Ürüne garanti verilmez.

Karışık/Retourware

"Sıfır ürünler" (sıfır ürünler oldukça nadirdir) "İkinci el ürünler" ve "Hasarlı ürünler" grup ürünlerinin karışımıdır. %60'ı çalışır vaziyette, %95'i orijinal ambalajlı (ürünün açıklamasında başka bir şey belirtilmediyse) ve fiyatı çok cazip olan ürünlerdir. Ürünler kontrol edilmemiştir, herhangi garantisi yoktur.

Yenilenmiş Ürünler

Yenilenmiş ürünler grubunda hasarı giderilmiş hasarlı ürünler ve temizlenip yenilenmiş ikinci el ürünler mevcut. Bu tip ürünler çalışır vaziyettedir ve daha sonraki satışa uygundur.

Outlet Ürünler

Outlet ürünler grubunda kampanyalı satışlarda sunulan indirimli ürünler mevcut.

Ücretsiz E-BÜLTEN

Merkandi servisinde yeni ürünler hakkında her gün bilgi al.