FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 yıllık KAYIT ve YENİLEME için
promosyonlar birleştirilemez
16 Kalan indirim sayısı

150 ülkeden en iyi hisse senedi fiyatları

100 000 üzerinde memnun kullanıcı

Başlangıç fiyatının% 90'ına kadar daha ucuz teklifler

Bayiler ve toptancılar ile doğrudan iletişim

Alıcılar için

Alıcılar için 1 numaralı toptan ticaret platformu. Dünyanın dört bir yanından en iyi mal teklifleri. Fazla stoklar, seri sonu ürünler ve çok daha fazlası. 90%'e kadar daha ucuz

Merkandi nedir?

Merkandi, toptan alıcıları satıcılarla buluşturan uluslararası bir toptan satış portalıdır. Merkandi'de dünyanın her yerinden tedarikçilerden büyük miktarlarda ürün yelpazesi bulacaksınız. Bu, toptan ürünleri en iyi fiyatlarla satın alma fırsatlarını arayan girişimciler için bir platformdur.

Daha 100 000

'den fazla kullanıcı

Daha 1 200

'den fazla yorum

Daha 150

'tan fazla ülke

Merkandi ile Toptan Ticaret Dünyasını Keşfedin

Merkandi olarak toptan ticarette başarının en iyi tekliflere ve güvenilir iş ortaklarına erişimden geçtiğini biliyoruz. Bu nedenle alıcılar için çok sayıda avantaj sunan bir platform oluşturduk:

Sınırsız sayıda ürün sorusu

Toptancılara sorular sınırsız sayıda hem iletişim formu aracılığıyla hem de doğrudan toptancının e-posta adresine gönderilebilir.

Kullanışlı ürün arama motoru

Sana aradığın ürünü çabuk bulacak gelişmiş arama motoru sunuyoruz.

Kullanışlı hesap ve teklif yönetim paneli

Mesaj, favori toptancılar ve teklifi kolay bir şekilde yönetebildiğin profesyonel müşteri paneli sağlıyoruz.

PREMIUM
Toptancıların kara listesine erişim

PREMİUM kullanıcılarımıza müşterilerini dolandıran güvenilmez toptancıların kara listesine erişim sağlıyoruz. Bu firmalar Merkandi'deki toptancı listesinde bulunmamaktalar.

Görünür toptancı iletişim bilgileri

Tekliflerimizde ve toptancı veritabanında, satıcıların tam iletişim bilgilerini - adres, telefon numaraları, web sitesi adresi - sunuyoruz.

Dünyanın dört bir yanından yeni toptan satış teklifleri içeren günlük haber bülteni

Her gün e-posta adresine piyasada en uygun fiyatlarda mal tekliflerini gönderiyoruz.

PREMIUM
Toptancılar hakkında yorumlara erişim

PREMİUM kullanıcılarımıza toptancıların güvenilirliği hakkında fikir veren yorum sistemine erişim sağlıyoruz.

Dünya çapında toptan satış tekliflerine ve% -90'a varan indirimlerle mallara erişim

Avrupa, Asya ve ABD'den benzersiz stok tekliflerine erişim sağlıyoruz.

Bugün kaydolun ve daha ucuza satın alın!

100.000'den fazla memnun kullanıcıdan oluşan gruba katılın

Merkandi hakkında yorumlar

Yani kullanıcılarımız bizi nasıl değerlendiriyor?

İyi şirket ve iyi fırsatlar. Yakında başkalarının satın alabileceği ilginç ürünler sunacağız. En iyi fiyatları sunabileceğimizden eminiz. Teşekkürler Merkandi.


Miroslav Aleksandrov

Yavaş yavaş yolumu buluyorum ama platform çok güzel ve profesyonel bir hizmet! gerçekten iyi fiyatlarla her şeye erişim, geniş seçim, pazarlık yapılabilir!


Sylwester Jaskólski

Almak veya satmak için üst düzey bir yer.Bütün arkadaşlarıma tavsiye ederim. Mektuplar biraz daha hızlı yanıtlanabilirdi ama bu büyük bir endişe kaynağı değil. ama sadece daha fazlasını satın almak istiyorum


Martin Soorand

Alıcı için faydalar

Tüm dünya parmaklarınızın ucunda

Uluslararası toptan ticaret platformu Merkandi'de başta Avrupa olmak üzere Asya ve ABD'den üretici ve toptancıları bir araya getiriyoruz. Topluluğumuz, her gün yeni ve kullanılmış, yenilenmiş veya hasarlı ürünler sunan veya satın almak isteyen üreticiler, toptancılar, ticaret aracıları, distribütörler ve mağaza sahiplerinden oluşan, büyüyen bir gruptur. Temel amacımız, yatırımcıların güvenilir iş ortakları bulmasını, onlarla iletişim kurmasını ve sonuçta verimli işbirlikleri yürütmesini kolaylaştırmaktır.

Satın almakla ilgilenen kullanıcılar için Merkandi, normal ürünlerin ve stok kalemlerinin satışında uzmanlaşmış toptancılardan oluşan uluslararası bir veri tabanına erişim sunar; bunlar, üretim fazlalarından, depo fazlalarından, tüketici iadelerinden gelen mallardan, satış sonu mallardan ve çok ucuz ürünlerin toptan satış miktarlarıdır. sezonluk satışlar, sergi sonrası ve kiralama sonrası ekipmanlar ile mağazaların, toptancıların, depoların ve çeşitli endüstriyel tesislerin tasfiyesinden elde edilen mallar gibi seri ürünler.


Doğrulanmış ticaret şirketlerinden oluşan kapsamlı bir veritabanı

Kayıt olduktan ve yıllık abonelik için ödeme yaptıktan sonra kullanıcı, normal ürünlerin yanı sıra stok ve outlet ürünleri satan toptancıların (adresler, telefon numaraları, şirket web siteleri) kapsamlı bir iletişim veritabanına erişim elde eder.

Merkandi'deki her toptancının güvenilirliği çalışanlarımız tarafından kontrol edilerek doğrulanır. Bu sayede Merkandi ticaret platformunun kullanıcıları doğrulanmış şirketlere erişim sağlıyor ve böylece işlemlerin güvenliği artıyor. Teklifini Merkandi'de yayınlamak isteyen herkes doğrulamaya tabidir.


Bilgileri tek bir yerde tamamlayın

Platform sayesinde, belirli bir sektörden veya ürün yelpazesinden ucuz ürünler satın almakla ilgilenen kullanıcılar, web sitelerinde toptancı aramak için uzun ve çoğu zaman sonuçsuz saatler harcamak zorunda kalmıyor. Merkandi'ye giriş yapıp "Toptan Satış" seçeneğine tıkladıktan sonra, kendilerine hem Avrupa'da hem de dünya çapında toptan, stok veya normal mal ticareti yapan doğrulanmış şirketlerin bir listesi sunulur.

Her toptancı kartı, alıcının satıcıyla iletişime geçmesini ve satıcının sunduğu ürünleri satın almasını kolaylaştıracak bilgiler içerir. Bu bilgiler diğerlerinin yanı sıra şunları içerir: malların teslimat şekilleri, satın alınan mallar için ödeme yöntemleri veya toptancıyla iletişime geçebileceğiniz diller. PREMIUM hesap kullanıcıları aynı zamanda diğer alıcılar tarafından toptancılara verilen görüşleri de görür. Bu, belirli bir toptancıyla işbirliği yapılmasını öneren veya karşı tavsiyede bulunan alıcıların işlemlerinin bir özetidir.

Bugün kaydolun ve daha ucuza satın alın!

100.000'den fazla memnun kullanıcıdan oluşan gruba katılın

Gelişmiş arama motoru

Anlaşılır bir web sitesi sunumu ve kullanımı kolay bir arama motoru, uygun iş ortakları ve ürünleri için hızlı ve sezgisel arama yapılmasını sağlar. Bu nedenle, liste yalnızca kullanıcı tarafından seçilen ülkedeki toptancıları, örneğin Almanya'daki toptancıları, yalnızca seçilen bir sanayi veya yan sanayiden (örneğin giyim, çocuk ürünleri, şirket tasfiyesinden elde edilen ürünler) veya belirli bir ürün grubundan ürünler sunan toptancıları içerebilir. ör. yeni ürünler, yenilenmiş ürünler.

Arama motorunda toptancıları sahip oldukları teklif sayısına göre veya teklifleri fiyata veya eklenme tarihine göre rahat ve hızlı bir şekilde sıralayabilirsiniz. Ayrıca yalnızca istek üzerine mal sunan toptancıları görüntülemek de mümkündür. Arama kutusu, aramayı anahtar kelimelere göre daraltan gelişmiş bir araçtır, örneğin: tanınmış markalar veya ürünler.


Geniş ürün yelpazesi

Merkandi ticaret platformunda kullanıcılar ayrıca kategorilere ve alt kategorilere ayrılmış tekliflerin net bir sunumuna da erişebilirler. Her gün yeni hisse senedi teklifleri yayınlanmaktadır. Toptancılar, teklifin açıklamasında fiyat, mevcut ürün miktarı, minimum sipariş tutarı, ödeme yöntemleri ve teslimat koşulları gibi ayrıntılı veriler sağlar. Bu sayede kullanıcılar Avrupa pazarındaki en ucuz teklifler hakkında ayrıntılı bilgiye hızlı bir şekilde ulaşabiliyor.

Ayrıca Merkandi platformu diğerlerinin yanı sıra şunları da sunmaktadır: seçilen toptancıyla iletişime geçmeyi kolaylaştıran formlar, en iyi teklifler hakkında bilgiler içeren kişiselleştirilmiş bir bülten, web sitesinde ve promosyonlarda yapılan önemli değişiklikler ve Pazartesi'den Cuma'ya kadar açık olan çok dilli Müşteri Hizmetleri Departmanının yardımı.

Özetlemek gerekirse, Merkandi toptan ticaret platformu bir iş bağlantıları ağı kurmayı desteklemektedir. Alıcının ilgi duyduğu sektörden stok sunan güvenilir toptancıların bulunmasını kolaylaştırdığı gibi, toptancı ile hızlı ve kolay iletişim kurarak ürünleri piyasadaki en iyi fiyatlarla satın alabilmeyi de sağlar.

Dünya'da Merkandi

Müşterilerimizle faaliyet gösterdiğimiz ülkeler

 

150 ülke

150'ye yakın ülkeden tekliflerimiz ve kullanıcılarımız var

34 alan adı

Platformumuzun 34'e kadar dil sürümüne sahibiz

Yüz binlerce teklif

Dünyanın her yerindeki toptancılardan her kategoriden bir ürün yelpazesi

Bugün kaydolun ve daha ucuza satın alın!

100.000'den fazla memnun kullanıcıdan oluşan gruba katılın

Ücretsiz E-BÜLTEN

Merkandi servisinde yeni ürünler hakkında her gün bilgi al.