FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 yıllık KAYIT ve YENİLEME için
promosyonlar birleştirilemez
16 Kalan indirim sayısı

150 ülkeden en iyi hisse senedi fiyatları

100 000 üzerinde memnun kullanıcı

Başlangıç fiyatının% 90'ına kadar daha ucuz teklifler

Bayiler ve toptancılar ile doğrudan iletişim

Geri Ödeme Politikası

Merkandi'yi seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Müşterilerimize mükemmel hizmetler ve ürünler sunmaya çalışıyoruz. Lütfen bir dakikanızı ayırarak hizmetlerimiz ve aboneliklerimiz için geri ödemelere ilişkin hüküm ve koşulları özetleyen geri ödeme politikamızı öğrenin.

1. Geri Ödeme Politikasına Genel Bakış ve İstisnalar

Merkandi, hem tek seferlik hizmetler hem de abonelik planları için katı bir geri ödeme yapmama politikasıyla çalışmaktadır.

A. İstisnalar: Müşterinin para iadesi almaya uygun olduğu durumlarda aşağıdaki istisnalar geçerlidir:

  • Hizmetler Merkandi tarafından sağlanmadıysa.
  • Merkandi'nin, satış opsiyonunun etkinleştirilmesinin reddedilmesi hariç, bir hizmetin yerine getirilmesini reddetmesi durumunda.
  • Merkandi tarafında müşterinin hizmetlere erişmesini veya hizmetleri kullanmasını engelleyen teknik arızalar olması durumunda.

B. İade Edilmeyen Senaryolar: Müşteri aşağıdaki durumlarda para iadesi alma hakkına sahip değildir:

  • Herhangi bir nedenle taraflardan veya hizmet sağlayıcılardan birinin yanıt vermemesi, örneğin: bir mesaja, gönderilen bir siparişe veya bir satın alma teklifine yanıt verilmemesi.
  • İşlemde yer alan herhangi bir tarafla sorun yaşanması.(Merkandi işlemlerde aracı değildir. İşlemin taraflarından birine karşı herhangi bir hak talebi doğrudan toptancı ve/veya alıcı ile çözülmelidir)
  • Hizmetler etkinleştirildikten sonra müşterinin fikrinin değişmesi.
  • Müşteri, Merkandi hizmetlerini herhangi bir şekilde kullandıktan sonra, örneğin tedarikçinin iletişim bilgilerine erişerek, sağlanan herhangi bir araçla iletişim kurarak, ürün arama hizmetini kullandıktan ve beklenen sonuçları alamadıktan sonra.

2. Otomatik Abonelik Yenileme

Abonelik planlarımızdan bazıları, aylık veya üç aylık bazda otomatik faturalandırmaya göre ayarlanmıştır. Bu planlara kayıtlı müşterilerden seçilen faturalandırma döngüsüne göre otomatik olarak ücret alınacaktır. Ancak daha fazla ücret alınmasını önlemek için aboneliğinizi bir sonraki faturalandırma döngüsünden önce istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. İptal ettikten sonra mevcut fatura döneminin sonuna kadar abonelik özelliklerine erişmeye devam edeceksiniz.

3. Aboneliğin İptali

Müşteriler, aboneliklerini istedikleri zaman kontrol panelinden iptal etme seçeneğine sahiptir. Aboneliğinizi iptal etmeyi seçerseniz mevcut abonelik döneminin sonuna kadar Merkandi hesabınızın özelliklerine erişmeye devam edeceksiniz. Abonelik süresi sona erdikten sonra artık hesaba erişemezsiniz.

4. Engellenen veya Devre Dışı Bırakılan Hesaplar

Bir kullanıcı hesabının, kullanım koşullarımızın veya politikalarımızın ihlali nedeniyle engellenmesi veya devre dışı bırakılması durumunda, bu hesabın geri ödemeye uygun olmadığını lütfen unutmayın.

5. Bize Ulaşın

Geri ödemeler, iptaller veya abonelik konularıyla ilgili her türlü soru, endişe veya yardım için lütfen müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin. Bizimle iletişime geçmek için lütfen web sitemizin iletişim bölümünü ziyaret edin.

6. Politika Değişiklikleri

Merkandi, bu geri ödeme politikasını herhangi bir zamanda değiştirme, tadil etme veya güncelleme hakkını saklı tutar. Politikada yapılan değişiklikler resmi web sitemizde yayınlandıktan sonra geçerli olacaktır.

Hizmetlerimizi satın alarak veya hizmetlerimize abone olarak, bu geri ödeme politikasında belirtilen şartlara uymayı onaylıyor ve kabul ediyorsunuz.

Ücretsiz E-BÜLTEN

Merkandi servisinde yeni ürünler hakkında her gün bilgi al.