FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 yıllık KAYIT ve YENİLEME için
promosyonlar birleştirilemez
16 Kalan indirim sayısı

150 ülkeden en iyi hisse senedi fiyatları

100 000 üzerinde memnun kullanıcı

Başlangıç fiyatının% 90'ına kadar daha ucuz teklifler

Bayiler ve toptancılar ile doğrudan iletişim

Satıcılar için

Satıcılar için 1 numaralı toptan ticaret platformu. Tek platform, dünya çapında kapsama alanı. Birçok araç ve birçok fayda

Merkandi nedir?

Merkandi, toptan ticaret sektöründe faaliyet gösteren toptancıları, distribütörleri, ithalatçıları ve ihracatçıları bir araya getiren uluslararası bir toptan ticaret platformudur.

Platformumuz Avrupa ve küresel pazarlarda faaliyet göstermektedir, birçok dilde mevcuttur ve mallarla birlikte palet veya konteyner tedariği konusunda kalıcı işbirliği yapmak isteyen müşterilere hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

Daha 100 000

'den fazla kullanıcı

Daha 1 200

'den fazla yorum

Daha 150

'tan fazla ülke

Dünya Ticaretini keşfedin ve Merkandi ile satışlarınızı artırın

Merkandi olarak toptan satıcıların başarısının en iyi iş araçlarına erişime bağlı olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle satıcılar için çok sayıda avantaj sunan bir platform oluşturduk:

Tüm Avrupa'da tekliflerin reklamı

Erişimi önemsiyoruz - ürün reklamlarınızı Google'da, sosyal medya ağında vb. Konumlandırıyoruz.

Şirketinizin çok dilli açıklaması

Firmanın tanımını platformda mevcut olan tüm dillere çeviriyoruz

CSV, XLS, XML dosya ithalatı/ihracatı

Tek bir tıklamayla tüm ürün kataloğunu yükleyebilirsin.

Firman uluslararası katologda

Firmanı uluslararası toptancı ve ithalatçı kataloğuna giriyoruz.

Sınırsız sayıda teklif ekleme

Sana fotoğraflarla ve ürün listesiyle birlikte sınırsız sayıda teklif eklemene olanak tanıyoruz.

Özel danışmanımızın yardımı

Size telefon, e-posta, LiveChat aracılığıyla destek ve danışmanınıza danışma fırsatı sunuyoruz.

Yeni, kullanılmış, yenilenmiş ve hasarlı ürünler

Size çeşitli kaynaklardan ürün teklifleri yayınlayabileceğiniz bir yer sağlıyoruz.

Tek hesap - tüm dünya

Tekliflerinizi önemli pazarların tüm özel sayfalarına, alıcıların ana dillerinde yerleştiriyoruz.

Ek satış ücreti yok

Yalnızca abonelik için ödeme yaparsınız, gizli ücret veya işlem komisyonu yoktur; bizimle kârınızı en üst düzeye çıkarırsınız.

Bugün kaydolun ve satışa başlayın

100.000'den fazla memnun kullanıcıdan oluşan gruba katılın

Merkandi hakkında yorumlar

Yani kullanıcılarımız bizi nasıl değerlendiriyor?

İyi şirket ve iyi fırsatlar. Yakında başkalarının satın alabileceği ilginç ürünler sunacağız. En iyi fiyatları sunabileceğimizden eminiz. Teşekkürler Merkandi.


Miroslav Aleksandrov

Yavaş yavaş yolumu buluyorum ama platform çok güzel ve profesyonel bir hizmet! gerçekten iyi fiyatlarla her şeye erişim, geniş seçim, pazarlık yapılabilir!


Sylwester Jaskólski

Almak veya satmak için üst düzey bir yer.Bütün arkadaşlarıma tavsiye ederim. Mektuplar biraz daha hızlı yanıtlanabilirdi ama bu büyük bir endişe kaynağı değil. ama sadece daha fazlasını satın almak istiyorum


Martin Soorand

Satıcılar için faydalar

Tüm dünya parmaklarınızın ucunda

Uluslararası toptan ticaret platformunda başta Avrupa olmak üzere Asya ve ABD'den üretici ve toptancıları bir araya getiriyoruz. Topluluğumuz, her gün yeni ve kullanılmış, yenilenmiş veya hasarlı ürünler sunan veya satın almak isteyen üreticiler, toptancılar, ticaret aracıları, distribütörler ve mağaza sahiplerinden oluşan, büyüyen bir gruptur. Temel amacımız, yatırımcıların güvenilir iş ortakları bulmasını, onlarla iletişim kurmasını ve sonuçta verimli işbirlikleri yürütmesini kolaylaştırmaktır.

Satın almakla ilgilenen kullanıcılar için Merkandi, normal ürünlerin ve stok kalemlerinin satışında uzmanlaşmış toptancılardan oluşan uluslararası bir veri tabanına erişim sunar; bunlar, üretim fazlalarından, depo fazlalarından, tüketici iadelerinden gelen mallardan, satış sonu mallardan ve çok ucuz ürünlerin toptan satış miktarlarıdır. sezonluk satışlar, sergi sonrası ve kiralama sonrası ekipmanlar ile mağazaların, toptancıların, depoların ve çeşitli endüstriyel tesislerin tasfiyesinden elde edilen mallar gibi seri ürünler.


Eksiksiz ve güvenilir satıcı profili

Toptancı, yıllık aboneliği kaydedip ödedikten ve çalışanlarımız tarafından yapılan olumlu doğrulamayı geçtikten sonra satıcı statüsünü alır. Daha sonra satış teklifleri yayınlayan toptancıların veri tabanına erişebilir ve aynı zamanda ürünleri için istediği sayıda reklam yayınlayabileceği bir satıcı hesabına da sahiptir.

Teklifini Merkandi'de yayınlamak isteyen herkes doğrulamaya tabidir. Satıcı daha sonra şirketini platformda birçok dilde tam iletişim bilgileriyle birlikte sunabilir: adres, e-posta, telefon numarası, resmi web sitesine bağlantı ve işletmenin açıklaması. Bu sayede uluslararası müşteriler arasındaki güveni ve tanınırlığı artırır.


Kullanışlı satış paneli

Her toptancı kartı, alıcının satıcıyla iletişime geçmesini ve satıcının sunduğu ürünleri satın almasını kolaylaştıracak bilgiler içerir. Bu bilgiler diğerlerinin yanı sıra şunları içerir: malların teslimat şekilleri, satın alınan mallar için ödeme yöntemleri veya toptancıyla iletişime geçebileceğiniz diller Sezgisel ve işlevsel satıcı paneli, teklifleri kolayca eklemenize, yönetmenize ve tanıtmanıza olanak tanır. Teklif kalitesi göstergesi, bireysel tekliflerin çekiciliğini optimize etmenize olanak tanır.

Sergilenen ürünleri satın almak isteyenler, işlevsel bir mesaj ve sipariş kutusu kullanarak satıcılarla doğrudan iş bağlantısı kurabilir ve kalıcı iş ilişkilerini kolayca sürdürebilir. Merkandi satışlardan komisyon almaz, bu da toptancının herhangi bir marj veya ek ücret olmadan kar elde ettiği anlamına gelir.

Bugün kaydolun ve satışa başlayın

100.000'den fazla memnun kullanıcıdan oluşan gruba katılın

150 ülkeden alıcılar için ücretsiz bülten

Teklifler burada en önemli şeydir. Ücretsiz haber bültenine aboneliğini onaylayan hem Merkandi kullanıcıları hem de toptan ticaretle ilgilenen kişiler, platformdaki yeni ürünler ve en iyi teklifler hakkında her gün bilgilendiriliyor. Böylece platformda yayınlanan ürünler düzenli olarak binlerce potansiyel alıcıya sunuluyor ve bu da hızlı bir şekilde alıcı bulma şansını artırıyor. Bültene abone olurken seçilen kategorileri ve ürün gruplarını belirtmek, ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyarlanmış teklifler almanızı sağlar.

Çok dilli bültenin aboneleri ayrıca web sitesindeki önemli değişiklikler ve promosyonlar hakkında da bilgi alır. Merkandi platformunda sunulan teklifler tüm İnternet kullanıcıları tarafından görülebilir ancak teklifi veren toptancının iletişim bilgilerini görmek için Merkandi'ye kaydolmanız gerekir.


Gelişmiş istatistikler, şirket profiline ziyaretler ve teklifler

Gelişmiş istatistiklere erişim sayesinde Merkandi satıcıları, tekliflerinin etkinliği hakkında fikir sahibi oluyor. Tekliflerin ve profillerin görüntülenme sayısı gibi verileri gözlemliyor ve ayrıca profilin veya tekliflerin takipçi sayısını da kontrol edebiliyor. Trafik analizi, toptancının satış stratejisini daha iyi ayarlamasına olanak tanır.

Çok dilli ürün açıklamaları sayesinde teklifler farklı ülkelerden geniş bir müşteri grubuna ulaşıyor ve satıcı daha fazla ziyaretçi kazanarak potansiyel müşteriler arasında daha da geniş bir erişime sahip oluyor. Dahası, Merkandi uzmanlarından oluşan bir ekip her gün, örneğin teklifleri düzenleyerek satışlarla ve toptancı tekliflerinin popülerliğiyle ilgilenmektedir. Platformun bir kullanıcısı olarak toptancı, pazartesiden cumaya kadar açık olan çok dilli Müşteri Hizmetleri Departmanının yardımına da güvenebilir.

Özetlemek gerekirse, Merkandi toptan ticaret platformu, satıcıları bir iş bağlantıları ağı oluşturma konusunda destekliyor. Sektörde Satıcının sunduğu ürünlerle ilgilenen güvenilir toptan satış müşterilerinin bulunmasını kolaylaştırır ve aynı zamanda onlarla hızlı ve kolay iletişim kurulmasına ve ürünlerin rekabetçi piyasa fiyatlarında satılmasına olanak tanır.

Dünya'da Merkandi

Müşterilerimizle faaliyet gösterdiğimiz ülkeler

 

150 ülke

150'ye yakın ülkeden tekliflerimiz ve kullanıcılarımız var

34 alan adı

Platformumuzun 34'e kadar dil sürümüne sahibiz

Binlerce alıcı

Satın almakla ilgilenen büyük bir grup insan

Bugün kaydolun ve satışa başlayın

100.000'den fazla memnun kullanıcıdan oluşan gruba katılın

Ücretsiz E-BÜLTEN

Merkandi servisinde yeni ürünler hakkında her gün bilgi al.