FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 yıllık KAYIT ve YENİLEME için
promosyonlar birleştirilemez
15 Kalan indirim sayısı

150 ülkeden en iyi hisse senedi fiyatları

100 000 üzerinde memnun kullanıcı

Başlangıç fiyatının% 90'ına kadar daha ucuz teklifler

Bayiler ve toptancılar ile doğrudan iletişim

Tüm Avrupa'dan toptancılarla bağlantı kur!

Merkandi'deki toptancı veritabanı
Gerçek toptan ticaret!

Avrupa'daki toptancıları ve alıcıları bir araya getiren toptancılık platformuyuz. Toptancı veritabanımız sayesinde stok ve üretim fazlası, icrai satış ve çeşitli kampanya kapsamında ürünleri teklif eden firma bilgilerine erişim kazanıyorsun.

Her gün yeni fırsatlar! Merkandi sayesinde sitemizde toptancılar tarafından sunulan yeni ürünler hakkında bilgi içeren günlük veya haftalık e-bülten alabilirsin.

Platformumuz dev imalatçılardan ürünlerin toptan fiyatının küçük bir kısmına alışveriş yapmanıza olanak sağlar. Markalı tasfiye giyimden (orijinal kaliteli ürünler) stok fazlası ve iade edilmiş ürünlere (Retour Ware) ve tasfiyelik ve icradan depo ve üretim tesislerinin donanımına kadar ürün yelpazesi çok geniş.


Profesyonel toptancı kataloğu
Tüm Avrupa'dan toptancılar ve çok daha fazla!
Toptancılarla dolaysız iletişim

İmalatçılar, tedarikçiler, distribütörler ve toptancılar artık bir yerdedir. Onlarla hızlı bir şekilde iletişim kurabilmen için burada tanımlanırlar


70'ten fazla Avrupa ülkesi, Amerika Birleşik Devletleri, Afrika ve Latin Amerika'dan toptancılar. Kendine sınır koyma, malları en düşük fiyatlara al ve rakiplerine hiç bir şans verme


Direkt olarak toptancıların iletişim bilgileri. Aracıları arayıp cevap beklemeye artık son geldi. Malları doğrudan kaynaktan al!


150 ülkeden doğrulanmış toptancılar
Sadece doğrulanmış firmalar

Her bir toptancı teklif eklemeden önce tarafımızdan onaylanır. İşlem güvenliğini artırmak için yapıyoruz.

Değerinin %10 altında olan mallar

Sadece Merkandi'de ürünleri değerinin %10 altına satan toptancılardan benzersiz teklifler bulacaksın. Bunlar kar yapmak için acayıp imkanlar, bu yüzden acele et.

Toptancılar hakkında yorumlar PREMİUM

PREMİUM hesabı toptancılar hakkında diğer kullanıcılar tarafından yazılan yorumlara erişim sağlar. Alışverişin güvenli olmasını mı istiyorsun? Mal almadan önce satıcı hakkındakı yorumlara bak!

Sınırsız sayıda iş bağlantıları

Zaman tek sınırındır. Herhangi bir engel olmadan tüm toptancılarla iletişim kur!

Başka hiç bir yerde bulamadığın malları satan toptancılar.

Hiç bir yerde malları teklif etmeyen ve sadece yerlerinde satış yapan toptancılarla iletişim kur. Bu teklifleri internetin başka bir yerinde bulamazsın!

Toptancıların kara listesi PREMİUM

Başka portalları kullanıyor musun? Dolandırılmana izin verme. Toptancıların kara listesine erişimin varken toptancının sağlam olup olmadığını kontrol et.

Alışverişini en düşük fiyatlara uluslararası kapsamında yapmaya başla!

Üye girişi Üye ol
Ücretsiz E-BÜLTEN

Merkandi servisinde yeni ürünler hakkında her gün bilgi al.