FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 yıllık KAYIT ve YENİLEME için
promosyonlar birleştirilemez
15 Kalan indirim sayısı

150 ülkeden en iyi hisse senedi fiyatları

100 000 üzerinde memnun kullanıcı

Başlangıç fiyatının% 90'ına kadar daha ucuz teklifler

Bayiler ve toptancılar ile doğrudan iletişim

Teklif tanımı

MagSafe için Su Geçirmez Kılıf Ürün Açıklaması + Öne Çıkanlar

Ürünün Öne Çıkan Özellikleri: Model: Su Geçirmez MagSafe Kılıf Adanmış: Apple iPhone 14 Pro Tasarım: Zırhlı, su geçirmez Sertifika: IP68 Teknoloji: MagSafe - endüktif şarj Direnç: su, toz, kum Dahil: kılıf, kordon, temizlik bezleri Dahili ekran koruması Ağ kapsama alanına, WiFi sinyaline ve GPS'e parazit yok.
Kasa, beklenmedik düşmeler sırasında cihazı daha etkili ve güvenli bir şekilde koruyacağı için tüm kasayı kenarlar boyunca koruyan plastikten yapılmıştır. Ayrıca ekranı ve kamerayı kaplayan yerleşik bir koruyucu filme sahiptir
Zırhlı koruma Apple iPhone 14 Pro için Zırhlı Su Geçirmez Kılıf birinci sınıf koruma sağlar. Cihazımızın bu durumda güvenlik garantisi IP68 sertifikası ile onaylanmıştır.
Su geçirmez tasarım IP68 sertifikası, ürünün suya dayanıklılık testlerine (2 metreye kadar 30 dakikaya kadar daldırma) ve dayanıklılık testlerine tabi tutulduğunu kanıtlar. Ürün, öncelikle cihazlarının güvenliğini en zorlu koşullarda en üst düzeyde sağlamak isteyen çok aktif kişiler için tasarlanmıştır.
Tek kılıf - tam koruma Kasamız birçok farklı ürünün özelliklerini bir araya getiriyor: Kullanışlı bir versiyonda su geçirmez, Dahili ekran koruması, MagSafe tutucularla uyumlu, Düşmelere karşı dayanıklı, Cihazın tam koruması (360 derece).
Kasa, mükemmel görüntü kalitesi için kristal netliğinde bir lense sahiptir. Ekranın ve düğmelerin özel koruması, işlevlerini etkilemez. Limanlar ve girişler, kullanımı kolay özel kauçuk kapaklarla sabitlenmiştir. Kasa, MagSafe teknolojisi göz önünde bulundurularak oluşturuldu. MagSafe şarj cihazını özgürce ve hızlı bir şekilde bağlamanıza izin veren bir mıknatıs olan yerleşik bir halkası vardır.Ücretsiz E-BÜLTEN

Merkandi servisinde yeni ürünler hakkında her gün bilgi al.