FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 yıllık KAYIT ve YENİLEME için
promosyonlar birleştirilemez
15 Kalan indirim sayısı

150 ülkeden en iyi hisse senedi fiyatları

100 000 üzerinde memnun kullanıcı

Başlangıç fiyatının% 90'ına kadar daha ucuz teklifler

Bayiler ve toptancılar ile doğrudan iletişim

Referanslar

Merkandi ile çok mutluyum kesinlikle tavsiye edilir !!! Kolay anlaşılır müşteri dostu.

Cengiz Kocin

Merkandi satiş yapmak ve satın almak için çok iyi bir site.! istediğimiz her ürünü bulabiliyoruz. ayrıca satış yapabilme imkanları sağlamaktadır.

sedat sucu

Merhabalar, Bu web sitesinde çok daha iyiyiz. Bir şey elde etmek için birçok seçenek vardır. Web sitesi alışveriş yapmak için çok iyi! Teşekkür ederim Merkandi

david jenny

Harika bir site ve gerçek, birçok platformu uzun zamandır kontrol ediyorum ama Merkandi kadar iyi bir tane bulamadım. Herkese tavsiye edeceğim.

Huseyin Efe

Çok güzel bir uygulama. Daha çok müşteriye hitap eden tek site olduğunu düşünüyorum, böylece daha fazla ürünle tanışabilir ve daha fazla ürün satabiliriz.

umut bilmez

Merkandi'de bir hesap açtıktan kısa bir süre sonra birçok yeni müşterimiz var. Merkandi sayesinde yurtdışındaki satışlarımızı bu kadar hızlı artırabileceğimizi beklemiyorduk. Merkandi müşteri hizmetlerinden de çok memnunuz. Fransa'da sipariş verdiğimiz bir şirket düzenli müşterimiz oldu. Şu anda diğer birçok şirketle sipariş koşullarını görüşüyoruz. Ve tüm bunlar, kayıttan sadece birkaç ay sonra. Bu kadar çok yeni müşteri bulmak ve bu kadar küçük bir yatırımın fiyatına satışları arttırmak saf bir zevk.

NOVA Dış Ticaret

Az önce keşfettiğim satış portalı kesinlikle harika! İhtiyacım olan ürünleri bulmamı kolaylaştırmakla kalmıyor, aynı zamanda harika bir alışveriş deneyimi de sağlıyor. Arayüz sezgisel ve kullanımı kolaydır, bu da web sitesinde gezinmeyi keyifli ve etkili hale getirir. Ayrıca geniş ürün yelpazesi ve kategori çeşitliliği, burada herkesin kendine göre bir şeyler bulacağı anlamına geliyor. Dahası, filtre ve arama seçenekleri tam olarak aradığınızı hızlı bir şekilde bulmanızı sağlar.

Paweł Boroń

Bir çok iş yapabileceğiniz çok güzel bir sayfa, çok sevindim. Her sektörde toptan düzeyde aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

Ismael Colín

Geniş ürün yelpazesi, satıcılarla çok iyi işbirliği ve iletişim. Henüz yurt dışından ürün sipariş etmedim ama harika olacağını düşünüyorum. Ben tavsiye ediyorum.

Beata Stępniewska

Dünyanın her yerinden yatırımcılarla iletişim kurmak için birçok fırsat sunan harika bir platformdur. Teklif oluşturmak ve iletişim kurmak çok basit ve anlaşılır.

Emad R.

Yeni kişiler bulmak için çok kullanışlı ve kullanımı kolay bir platform. Üzerinde çalışmak rahattır. Teşekkür ederim, her şey yolunda ve hoşuma gitti.

Oleh Koval

Toptan satıcılar için bir platform olarak web sitesi harika, aslında alışveriş yapan, cüzdanı olan bir müşteri. Ancak dezavantajı, bir müşteriyle yazarken hangi müşteri olduğunu karıştırabilmenizdir; konuşma işaretleme veya filtreleme yoktur. Bunun dışında platform harika!

Bartosz Rogoziński

Yavaş yavaş yolumu buluyorum ama platform çok güzel ve profesyonel bir hizmet! gerçekten iyi fiyatlarla her şeye erişim, geniş seçim, pazarlık yapılabilir!

Sylwester Jaskólski

Toptancılarla uğraşırken hız ve güvenilirlik sağlayan mükemmel bir ticaret sitesi. Olumlu bir deneyim yaşadım ve çok memnun kaldım. Teşekkürler

Jamal Nasser Eddin

Çok ilginç bir site. Ancak bazı satıcıların abonelikten çıkması çok uzun zaman alıyor, bazıları ise hiç çıkmıyor! Bu biraz zahmetli çünkü satın alma koşulları ve diğer ürünler netleşirken mevcut olmayabilir! Siteye erişim için ödeme yaparak ve + aslında her şeyin normal olanlarla aynı olduğu özel bir bölge sipariş ederek doğru şeyi yapıp yapmadığımdan emin değilim!

Юрій Гуменний

küresel ticareti birbirine bağlamak için çok iyi bir site Stoklarda ve toptan satışta ürünleri bulmak kolay kullanımı kolay ve siparişleri yerleştirmek kolay Bu siteye katılmanızı önerdim küresel işinizi kurun

HAFEEZ AQIB

Web sitesinde özellikle hoşuma giden şey tekliflerin çeşitliliği. Burada hemen hemen her şeyi bulabilir ve pazarlık yapma şansına sahip olabilirsiniz.

Staley Saher

Şirketiniz için toptan ürün teklifleri bulmanın yanı sıra kendi tekliflerinizi yayınlama fırsatı için harika bir platform. Dünyanın her yerinden çok sayıda teklif var.

Grzegorz Janke "DRAGON CARPARTS"

Platformun çok ilginç olduğunu düşünüyorum! Daha iyi ne olabilir: 1. Tüm Avrupa ülkelerini kapsayan bir reklam setini hep birlikte oluşturun. Müşteri tüm Schengen ülkelerini seçerse %15-20 indirim diyelim. Veya buna benzer bir set 2. Ekli dosyalar daha görünür olmalıdır. Müşterilerimin hiçbiri, açıklamanın altındaki eklentiye eklenen öğelerin bir listesinin bulunduğunu anlamıyor. 3. Platform üzerinden ödeme yapma olanağının olması müşteriler açısından daha güvenilir olacaktır! Biraz komisyonla ama biraz garantiyle…

Bohdan Kalynovskyi

Merkandi platformunu içtenlikle öneriyoruz. Bu sayede yeni işbirlikleri ve toplama noktaları kazandık. Ücret, web sitesinin sunduğu kaliteye uygundur.

Natalia

Doğrulama sürecindeki ve kullanıcıları dolandırıcılar hakkında bilgilendirmedeki yüksek profesyonelliğe, basit mesajlaşma ve sipariş sürecine, ancak ücretli hizmetlerin etkinliğinin sorgulanmasına hayranım.

Yevgeniy Sydorenko

Sitenizi kullanmanın ve toptancılarla iletişim kurmanın harika bir deneyim olduğunu söylemeliyim, harika bir deneyim... Sevgilerimle...

AYODEJI TIAMIYU

Satıcıların verdiği bilgilerden gerçekten çok memnunum. Sitedeki birçok ilginç şey sayesinde aramalara erişim kolaydır.

Demba Ndiaye

Bana hisse senetlerine bu kadar geniş bir erişim olanağı sağladığınız için size son derece minnettarım. Bu, kendimi geliştirmem ve işim için sıkı çalışmam için harika bir fırsat.

Ivanka Georgieva

Çeşitli malların ticareti için mükemmel bir platform. Toptan ticarette de, çünkü herkesin satın alabileceği bir şeyler var ve en ilginç olanı da Merkandi'nin desteğinin oldukça işbirlikçi olması.

Davor Perošević

Merkandi'deki yeni bağlantılar sayesinde stok ürünlerimizi Avrupa'daki çeşitli perakendecilere sunabildik. Diğer alanlar için de iyi bağlantılar edinin.

Luca Federici

Merkandi sayesinde birçok tedarikçi ve müşteriyle tanıştım Ve bunu Luis'in tüm bağlantılarına ve yakın arkadaşlarına tavsiye ediyorum. Teşekkür ederim Merkandi

Abdelkarim Benhadi

Satın aldığımdan pişman değilim. Toptancılarla çok kolay iletişim ve net bir web sitesi. Merkandi sayesinde yeni toptancı aramak çok daha kolay ve hızlı hale geldi. Ben tavsiye ediyorum

Aleksandra Rylska

Uzun vadeli işbirliğine başladığım Merkandi sayesinde yeni müşteriler kazandım. Bir hesap oluşturmanızı öneriyorum ve teşvik ediyorum çünkü buna gerçekten değer

Grzegorz Górecki

Kullanımı oldukça rahat bir platformdur. Ürünleri satışa sunma fırsatından mutluyum. Ve ayrıca dünya çapında mal satışını da gerçekleştiriyoruz.

Denis Laktionov
Ücretsiz E-BÜLTEN

Merkandi servisinde yeni ürünler hakkında her gün bilgi al.