HAPPY SALE HAPPY SALE
-30%
1 yıllık KAYIT ve YENİLEME için
promosyonlar birleştirilemez

150 ülkeden en iyi hisse senedi fiyatları

100 000 üzerinde memnun kullanıcı

Başlangıç fiyatının% 90'ına kadar daha ucuz teklifler

Bayiler ve toptancılar ile doğrudan iletişim

Teklif hizmetinin otomatik olarak yenilenmesine ilişkin düzenlemeler

§ 1 Genel hükümler

 1. Yüklenici - Merkandi LTD, bundan böyle Merkandi olarak anılacaktır, merkezi İngiltere, Unit 4E, Enterprise Court, S63 5DB Rotherham.
 2. Sipariş Veren Taraf - tekliflerin otomatik olarak yenilenmesi hizmetini sipariş eden bir girişimci veya özel kişi.
 3. Tekliflerin otomatik olarak yenilenmesi hizmeti - bundan böyle hizmet olarak anılacaktır, seçilen her bir teklifin - web sitesindeki satışların belirli aralıklarla yenilenmesinden oluşur. Hizmet Yüklenici tarafından sağlanmaktadır.
 4. Hizmetin maliyeti - Tekliflerin otomatik olarak yenilenmesi hizmetini gerçekleştirmek için Müşterinin ödemesi gereken tutar.

 

§ 2 Sağlanan hizmetin kapsamı

 1. Sipariş Veren Taraf, Merkandi web sitesi aracılığıyla tekliflerin otomatik olarak yenilenmesi için bir sipariş verir. Hizmetin maliyeti, hizmet siparişi sayfasında gösterilir ve platformda yayınlanan satış tekliflerinin süresiz olarak otomatik olarak yenilenmesi için geçerlidir.
 2. İşveren tarafından sipariş edilen hizmet için ödeme yapıldıktan sonra, Yüklenici hizmetin etkinleştirildiğini onaylayan bir mesaj alır. Bu andan itibaren hizmet etkindir ve Müşteri, hizmeti yayınlanan ve yeni yayınlanan satış tekliflerinin her birine dahil etmeye devam edebilir.
 3. Hizmet, Müşteri'nin katılımı olmaksızın tamamen otomatik bir şekilde çalışır.
 4. Müşteri, hizmetin herhangi bir süre için devre dışı bırakılmasını ve herhangi bir zamanda yeniden etkinleştirilmesini talep etme hakkına sahiptir.  
 5. Hizmet, satın aldığınız andan itibaren çalışır durumdadır. Satın almadan önce yayınlanan satış teklifleri otomatik olarak yenilenmeyecektir. Bu teklifler için hizmet, Yönetici tarafından bizzat başlatılmalıdır.
 6. Hizmet, yalnızca Yöneticinin Merkandi platformunda aktif bir hesabı olması ve aktif bir satış seçeneğine sahip olması koşuluyla, sınırsız bir süre için kullanılabilir.

 

§ 3 İade

 1. Müşteri, hizmeti sipariş ettiği tarihten itibaren 100 takvim günü içinde verilen hizmetin ücretini geri ödeme seçeneğine sahiptir. Hizmeti sipariş ettiği tarihten itibaren 100 takvim günü geçtikten sonra Müşterinin para iadesi alma hakkı yoktur.
 2. İade için koşul, hizmetin başlatılmamış olmasıdır. Hizmet formunun doldurulması sırasında, maddede belirtilen durum dışında, iade hakkı geçerliliğini yitirir. 6 &mezhep; 2 ve pt. 1, 2 ve 3 &bölüm; 4.
 3. Geri ödeme almak için, Sipariş Veren Tarafın, iletişim bilgileri web sitesindeki iletişim sekmesinde bulunan Merkandi Müşteri Hizmetleri Ofisi ile iletişime geçmesi gerekir: https://merkandi.pl/contact. 

 

§ 4 Şikayet

Yüklenici, aşağıdaki durumlarda şikayet prosedürünün başlatılmasına izin verir:

 1. Hizmet, beyan edilen süre içinde sağlanmadı, İşveren Yükleniciye bir hata bildirdi ve bu, beyan edilen süre içinde tamir edilmedi

Şikayette bulunmak için lütfen Merkandi Müşteri Hizmetleri Ofisi ile iletişime geçin. İletişim bilgileri web sitesindeki iletişim sekmesinde mevcuttur: https://merkandi.pl/contact. Şikayet içeriğinde, İşveren tüm bilgilerini, iletişim bilgilerini, ödenen faturanın numarasını vermek ve Merkandi tarafından şikayet prosedürünün başlatılmasını haklı kılan yukarıda belirtilen durumlardan en az birini belirtmekle yükümlüdür. /> Yüklenici, başvurunun alındığının teyit edildiği tarihten itibaren 30 gün içinde şikayeti değerlendirmekle yükümlüdür.

 

§ 5 Son hükümler

Bu Yönetmelik kapsamında olmayan konularda, Merkandi'nin Genel Ticari Hüküm ve Koşulları ve ilgili yasal düzenlemeler geçerli olacaktır.

Ücretsiz E-BÜLTEN

Merkandi servisinde yeni ürünler hakkında her gün bilgi al.