FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 yıllık KAYIT ve YENİLEME için
promosyonlar birleştirilemez
13 Kalan indirim sayısı

150 ülkeden en iyi hisse senedi fiyatları

100 000 üzerinde memnun kullanıcı

Başlangıç fiyatının% 90'ına kadar daha ucuz teklifler

Bayiler ve toptancılar ile doğrudan iletişim

Toplu Bandajlar

(30 teklifler)
Benda Ayak bandajı
₺70,45 /adet

Benda Ayak bandajı

kısıtlama olmadanDevamlı olarak satışta
Sıfır Ürünler
16 Parça 1. Yardım Seti
₺55,25 - 15% ₺65,61 /adet İndirimden 30 gün öncesine kadar minimum fiyat: ₺55,25

16 Parça 1. Yardım Seti

1500 adet
Sıfır Ürünler
1. Yardım Çantası 168 Adet
₺345,33 - 37% ₺552,53 /adet İndirimden 30 gün öncesine kadar minimum fiyat: ₺345,33
Müzakere edilecek

1. Yardım Çantası 168 Adet

1500 adet
Sıfır Ürünler

Bandajlar, herhangi bir tıbbi kiti veya ilk yardım kutusunda olmazsa olmaz bir üründür. Bir perakendeciyseniz, bandajları toplu olarak satın almak hem maliyet etkin hem de uygun bir seçenektir. Merkandi'de, rekabetçi fiyatlarla toptan modellerle çok sayıda teklif bulabilirsiniz. Güvenilir tedarikçilerden yüksek kaliteli bandajlar stoklayın ve envanterinizde her zaman bulundurun.

Toptan bandajlar - güvenilir tedarikçilerden

Bandaj için güvenilir tedarikçiler bulmak zaman alıcı bir süreç olabilir. Ancak, Merkandi ile bu görev çok daha kolay hale gelir. B2B ticaret platformumuz, sizi farklı ülkelerden saygın satıcılarla bağlantıya geçirir, geniş bir toptan bandaj yelpazesine erişim sağlar.Mevcut tekliflere göz atabilir ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanları seçebilirsiniz.

Merkandi aracılığıyla bandajları toplu olarak satın alırken, ürünlerin kalitesi ve güvenilirliği konusunda emin olabilirsiniz. Platformumuzdaki tüm tekliflerin doğrulanmış tedarikçilerden geldiğinden emin olmak için büyük özen gösteriyoruz. Bu, alışverişlerinizi güven ve huzur içinde yapmanızı sağlar.

Toplu bandajlar - dünyanın dört bir yanından tedarikçilerden

Bir satın alma işlemi yapmak için, ticaret platformumuzda bir hesap oluşturmanız gerekecektir. Bu, tedarikçilerin iletişim bilgilerine erişmenizi sağlar, böylece onlarla doğrudan iletişim kurabilirsiniz. İşlemin detaylarını tartışabilir, merak ettiğiniz herhangi bir soruyu sorabilir ve anlaşmayı sonuçlandırabilirsiniz. Merkandi, çok dilli çalışır, bu da farklı ülkelerden tedarikçilerle iletişim kurmayı sorunsuz ve verimli hale getirir. Toptan bandaj satın alırken mesafe veya dil engeli bir engel teşkil etmez.

Merkandi'yi kullanarak, iş iletişim ağınızı genişletebilir ve yeni ortaklıklar kurabilirsiniz. Platformumuz, işlemlerin güvenli ve güvenilir bir ortamda gerçekleştirilmesini sağlar, böylece rekabetçi fiyatlarla en kaliteli bandajları alırsınız. Toptan bandajları uygun ve uygun fiyatlı bir şekilde satın alma fırsatını kaçırmayın. Bugün Merkandi'de bir hesap oluşturun ve mevcut teklifleri keşfetmeye başlayın. Platformumuzla, güvenilir tedarikçileri kolayca bulabilir ve başarılı bir iş kurabilirsiniz.

Ücretsiz E-BÜLTEN

Merkandi servisinde yeni ürünler hakkında her gün bilgi al.