FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 yıllık KAYIT ve YENİLEME için
promosyonlar birleştirilemez
22 Kalan indirim sayısı

150 ülkeden en iyi hisse senedi fiyatları

100 000 üzerinde memnun kullanıcı

Başlangıç fiyatının% 90'ına kadar daha ucuz teklifler

Bayiler ve toptancılar ile doğrudan iletişim

Toptan bluzlar

(1377 teklifler)
Bluz Milano
₺241,44 - 20% ₺301,80 /adet İndirimden 30 gün öncesine kadar minimum fiyat: ₺241,44

Bluz Milano

kısıtlama olmadanDevamlı olarak satışta
Sıfır Ürünler
Bluz Milano.
₺279,57 - 19% ₺349,46 /adet İndirimden 30 gün öncesine kadar minimum fiyat: ₺279,57

Bluz Milano.

kısıtlama olmadanDevamlı olarak satışta
Sıfır Ürünler
Bluz Milano -
₺241,44 - 20% ₺301,80 /adet İndirimden 30 gün öncesine kadar minimum fiyat: ₺241,44

Bluz Milano -

kısıtlama olmadanDevamlı olarak satışta
Sıfır Ürünler
Bayan kolsuz bluz
₺94,36'dan başlayan fiyatlarda /adet

Bayan kolsuz bluz

50 adet
Sıfır Ürünler
Ucuz bayan bluzu
₺41,63'dan başlayan fiyatlarda /adet

Ucuz bayan bluzu

1163 adet
Sıfır Ürünler

Bluzlar asla modası geçmeyen zamansız bir klasiktir. Hem günlük hem de özel durumlar için mükemmeldirler. Birçok kadının görünümünün temelini oluştururlar. Merkandi'de çeşitli stillerde ve renklerde geniş bir bluz seçeneği bulunmaktadır. Hepsi düşük toptan fiyatlarla mevcuttur. B2B ticaret platformumuzda bulunan sayısız fırsattan yararlanın. Toptan bluz alımı yapın.

Toptan kadın üst giysileri - yeni tedarik kaynaklarını bizimle keşfedin

İşletmeniz için güvenilir bir tedarik kaynağı mı arıyorsunuz? Merkandi'de dünyanın farklı ülkelerinden çeşitli toptancılardan teklifler bulabilirsiniz. Artık uzun, çoğu zaman başarısız ve yorucu aramalar yok. Bundan böyle, kadın üst giysilerini hızlı ve rahat bir şekilde toptan satın alın.

Ticaret platformumuzda, yakın ve uzaklardan güvenilir tedarikçilerden birçok benzersiz fırsat bulabilirsiniz. Bunlar arasında likidasyon stoklarından, müşteri iadelerinden ve indirimli satışlardan ürünler bulunmaktadır. Fiyatları ağır şekilde indirimli olan bu ürünler, şüphesiz sizin için inanılmaz bir fırsat oluşturur. Yeni bluzların yanı sıra, burada kullanılmış bluzları da satın alabilirsiniz. Merkandi'deki birçok teklife göz atın ve kaliteli malzemelerden yapılmış toptan bluz satışı yapın.

Toptan bluzlar - bir yerde birçok fırsat

Ticaret platformumuzu kullanmak kesinlikle size herhangi bir sorun çıkarmayacaktır. Çünkü kullanıcı dostu ve kolay kullanılır. Tam olarak yararlanabilmeniz için, Merkandi'de bir hesap oluşturmanızı öneriyoruz. Bu size sadece mevcut tekliflere göz atma fırsatı değil, aynı zaman da seçtiğiniz tedarikçilerin iletişim bilgilerini görme şansı da verecektir. Sonuçta, ticaret platformumuz aracılığıyla satın almak için tedarikçiyle doğrudan iletişime geçmek gereklidir. Merkandi, satıcıları ve perakendecileri başarıyla bir araya getirerek, kısa ve uzun vadeli iş ilişkileri kurmalarını sağlar. Bizim sayemizde, iletişim ağınızı genişletebilirsiniz. Bir anda dünyanın çeşitli ülkelerinden yeni tedarik kaynakları bulun.

Toptan bluzlar satın almak için seçtiğiniz tedarikçiyle iletişime geçin ve anlaşmanın detaylarını düzenleyin. Güvenliği konusunda endişelenmenize gerek yok. Burada sadece güvenilir satıcıları bulacaksınız. Ayrıca, etkin bir iletişim de bekleyebilirsiniz. B2B ticaret platformumuz birden çok dilde çalışır, bu da diğer ülkelerden toptancılarla iletişimi eskisinden çok daha kolay hale getirir.

Daha ucuz, daha hızlı ve daha rahat satın almak için Merkandi'de bir hesap oluşturun. Platformumuzda mevcut olan tekliflerden yararlanın ve kesinlikle rekabette öne çıkmayı ve yeni müşteriler çekmeyi başaracaksınız. Hemen bize katılın!

Ücretsiz E-BÜLTEN

Merkandi servisinde yeni ürünler hakkında her gün bilgi al.