FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 yıllık KAYIT ve YENİLEME için
promosyonlar birleştirilemez
13 Kalan indirim sayısı

150 ülkeden en iyi hisse senedi fiyatları

100 000 üzerinde memnun kullanıcı

Başlangıç fiyatının% 90'ına kadar daha ucuz teklifler

Bayiler ve toptancılar ile doğrudan iletişim

Toptan eşofmanlar

(69 teklifler)
Stok eşofmanlar
₺165.758,35'dan başlayan fiyatlarda /adet
Müzakere edilecek

Stok eşofmanlar

315 adet
Sıfır Ürünler

Hem spor yaparken hem de evde rahatça giyebileceğiniz eşofmanlar, genelde gündelik kıyafetlerin vazgeçilmez parçasıdır. Yüksek kaliteli modelleri toptan fiyatlarla arıyorsanız, teklifimiz tam da sizin ilginizi çekecektir. Merkandi'de, dünyanın dört bir yanından tedarikçilerle toplu olarak eşofman alabilirsiniz. Birçok indirimli eşofman seçeneği sizleri bekliyor, hepsi tek bir platformda.

Toptan Eşofman Satışı - Stok Tasfiyesi ve Dahası

Prestijli markaların eşofmanları ile ürün yelpazenizi genişletmek ister misiniz? Likidasyon stoklarından veya stok tasfiye satışlarından modeller satın alabilirsiniz. Ticaret platformumuzda bunları büyük ölçüde indirimli fiyatlarla bulabilirsiniz. En iyi indirimli eşofmanları kaçırmayın. Merkandi'yi kullanarak hem para hem de zaman tasarrufu yapın. Artık yeni ve çekici erkek eşofman toptancılarına yönelik araştırmalar yapmak için zaman harcamanıza gerek yok. Geniş model seçenekleri burada sizleri bekliyor.

Müşterilerimizin alışverişi daha basit ve güvenli hale getirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bizim aracılığımızla, güvenilir tedarikçilerle rahatça iletişim kurabilir ve işlem detaylarını onlarla tartışabilirsiniz. Tekliflerimize göz atın ve ürün yelpazenize en uygun olanları seçin.

Toptan Erkek Eşofmanları - Kolay ve Hızlı Satın Alma İmkanı

Dünyanın dört bir yanından tedarikçilerle kolayca iletişim kurarak toptan eşofman alım tekliflerinden yararlanmak ister misiniz? Bizimle bu çok mümkün. Sadece ticaret platformumuza bir hesap oluşturmanız yeterli olacak. Bu, size pek çok avantaj sunacak. Bunlar arasında, toptancıların iletişim bilgilerini görüntüleme imkanı da bulunuyor. Bu sayede onlarla doğrudan iletişime geçerek alım yapabilirsiniz.

Merkandi'de bir hesap açtığınızda, sitemizdeki tüm teklifler sizin için erişilebilir olacaktır. Ayrıca, etkin iletişim konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Çünkü B2B ticaret platformumuz birden çok dilde hizmet veriyor, bu da diğer ülkelerden tedarikçilerle anlaşmayı son derece kolaylaştırıyor. Artık dil engeli ve mesafe kısıtlamaları hakkında düşünmenize gerek yok.

Şimdi dünyanın dört bir yanından toptan eşofman satan tedarikçilerden kolaylıkla, hızla ve rahatça alım yapabilirsiniz. Merkandi'yi kullanarak teklifinizi markalı ürünlerle genişletin. Doğrulanmış tedarikçilerle güvenli iş yapın. Kısa ve uzun vadeli iş ilişkileri kurun. Sizi rekabette öne çıkaracak ve yeni müşteriler kazanmanızı sağlayacak destek sunuyoruz. Satın alma sürecini hızlandırmak ve işlem güvenliğini artırmak istiyor musunuz? Daha fazla beklemeyin ve bugün bize katılın!

Ücretsiz E-BÜLTEN

Merkandi servisinde yeni ürünler hakkında her gün bilgi al.