FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 yıllık KAYIT ve YENİLEME için
promosyonlar birleştirilemez
25 Kalan indirim sayısı

150 ülkeden en iyi hisse senedi fiyatları

100 000 üzerinde memnun kullanıcı

Başlangıç fiyatının% 90'ına kadar daha ucuz teklifler

Bayiler ve toptancılar ile doğrudan iletişim

Toptan Hırkalar

(285 teklifler)
Kazak uzun hırka
₺372,61 /adet

Kazak uzun hırka

kısıtlama olmadanDevamlı olarak satışta
Sıfır Ürünler
Kazak uzun hırka
₺372,61 /adet

Kazak uzun hırka

kısıtlama olmadanDevamlı olarak satışta
Sıfır Ürünler
Kazak uzun hırka
₺372,61 /adet

Kazak uzun hırka

kısıtlama olmadanDevamlı olarak satışta
Sıfır Ürünler
Kazak uzun hırka beline bağlı.
₺417,58 - 20% ₺521,98 /adet İndirimden 30 gün öncesine kadar minimum fiyat: ₺417,58

Kazak uzun hırka beline bağlı.

kısıtlama olmadanDevamlı olarak satışta
Sıfır Ürünler

Yeni, modaya uygun hırka modelleri arıyor ve müşteri çekmek için çeşitliliğinizi genişletmek istiyor musunuz? Müşterilerinize toptan hırka fiyatlarıyla eşsiz hırka teklif etmek ister misiniz? Aradığınızdan daha fazlasını Merkandi, B2B ticaret platformumuzda bulabilirsiniz. Kadın hırkalarının toptan satışına dair inanılmaz fırsatları bulabilir, çeşitli indirimleri keşfedebilir ve tedarikçilerle doğrudan iletişime geçerek seçiminizi yapabilirsiniz.

Toptan Hırkalar - Pratik Alışveriş

Hırkalar her kadının gardırobunda olması gereken bir parçadır. Pratikler, rahatlar ve modayı yansıtırlar. Merkandi'de, çeşitli renklerde, stillerde ve tasarımlarda toptan hırka geniş bir yelpazede sunuyoruz. Klasik veya trend hırkalar arıyorsanız, sizin için bir şeylerimiz var. Ürünlerimiz, müşterilerinizin dayanıklılık ve rahatlık garantisi veren yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır.

Ayrıca, toptan fiyatlarımız yenilmezdir, bu da bankayı bozmadan çeşitliliğinizi genişletmenize olanak sağlar. Tekliflerimizden bazıları, likidasyon stokları, sezon sonu satışları ve stok sonları gibi daha da uygun hale getiren yerlerden gelir. Müşterilerinize şık ve rahat hırkalar sunma fırsatını kaçırmayın.

Toptan Hırka Satışı - Harika Fırsatlar Mevcut

Tekliflerimizden yararlanmak için ticaret platformumuza kaydolmanız gerekiyor. Bir hesap oluşturmanız, toptan hırka tedarikçilerinin iletişim bilgilerini görmenizi ve onlarla doğrudan iletişime geçmenizi sağlayacaktır. Merkandi ile dünyanın her yerinden toptancılarla iş yapabilir, zaman ve paradan tasarruf edebilirsiniz. Ticaret platformumuz çok dilli olduğu için, farklı ülkelerden gelen satıcılarla iletişim kurarken dil engeli hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak.

Kayıtlı kullanıcılarımızın topluluğuna katılın ve iletişim ağınızı genişletin. Dünyanın dört bir yanından tedarikçilerle yeni iş ilişkileri kurun ve kadın hırkalarının toptan satışı dahil olmak üzere özel indirimlerden yararlanın. Desteklerimizle, alışveriş sürecinizi hızlandırabilir, güvenli bir şekilde satın alabilir ve işinizi büyütebilirsiniz.

Toptan hırka almak, maliyetlerinizi düşürmenin ve karlarınızı artırmanın harika bir yoludur. Merkandi'de, kaçırmamanız gereken pek çok fırsat bulacaksınız. Talebi karşılamak için yeterli miktarlarda satın alabilir ve toptan fiyatlar üzerinde indirimlerden yararlanabilirsiniz. Platformumuz, farklı müşteri tercihlerine ve bütçelere hitap edebilecek, mükemmel durumda yeni ve kullanılmış hırkalar sunmaktadır. Peki ne bekliyorsunuz? Bugün Merkandi'ye kaydolun ve toptan hırka seçimimiz arasında göz atın!

Ücretsiz E-BÜLTEN

Merkandi servisinde yeni ürünler hakkında her gün bilgi al.