FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 yıllık KAYIT ve YENİLEME için
promosyonlar birleştirilemez
20 Kalan indirim sayısı

150 ülkeden en iyi hisse senedi fiyatları

100 000 üzerinde memnun kullanıcı

Başlangıç fiyatının% 90'ına kadar daha ucuz teklifler

Bayiler ve toptancılar ile doğrudan iletişim

Toplu Kadın Ayakkabıları

(731 teklifler)
Umbro kadın ayakkabıları
₺466,13 - 15% ₺549,00 /çift İndirimden 30 gün öncesine kadar minimum fiyat: ₺466,13

Umbro kadın ayakkabıları

100 adet
Sıfır Ürünler

Ayakkabı mağazanız için güvenilir bir tedarik kaynağı arıyorsanız, Merkandi'deki tekliflere göz atın. Burada tanınmış markaların yüksek kaliteli ayakkabılarının geniş bir seçimini bulacaksınız. Çeşitli ülkelerde bulunan güvenilir tedarikçilerden ağır indirimlerle toptan kadın ayakkabı satın alın.

Toptan kadın ayakkabıları - kolay ve uygun erişim

Ayakkabılar, her kadının gardırobunun vazgeçilmez bir parçasıdır. Gündelik çıkışlardan resmi etkinliklere kadar birçok fırsat için mükemmeldirler. Teklifinizi kadın ayakkabılarıyla zenginleştirmek isterseniz, sitemizdeki tekliflere bir göz atın. Birçok fırsat arasında, çeşitli stillerde, renklerde ve boyutlarda ayakkabılar bulacaksınız. Ve hepsini ağır indirimli toptan fiyatlarla satın alabilirsiniz. Yüksek kaliteli ayakkabılar kesinlikle müşterilerinizin ilgisini çekecektir.

Merkandi, yeni ve müşteri iadelerinden ayakkabılar sunar. Toptan fiyatlar, daha önce bir hesap oluşturan platformumuzun kullanıcılarına sunulmaktadır. Bunu sadece iş müşterileri değil, bireysel müşteriler de yapabilir.

Trendy toptan ayakkabı tedarikçileri - Merkandi'de onları arayın

Platformumuzda kayıtlı kullanıcılara katılırsanız, tedarikçilerle doğrudan iletişim kurma fırsatını elde edersiniz. Bu gereklidir çünkü Merkandi satış işinde değildir. Sadece toptancılarla perakendeciler arasında bir bağlantı görevi görür. Platform sayesinde hızlı bir şekilde trendy toptan ayakkabı tedarikçilerini bulabilir ve onlarla iletişime geçebilirsiniz. Tek yapmanız gereken seçilen distribütörün iletişim bilgilerini görüntülemek ve anlaşmanın detaylarını tartışmak için onlara ulaşmaktır.

Merkandi aracılığıyla, dil engeli veya uzun mesafe ile ilgili zorluklar hakkında endişelenmeden farklı ülkelerden tedarikçilerden satın alabilirsiniz. Bu, platformun birçok dilde mevcut olması ve işlemlerin güvenliği ve verimliliği üzerinde etkili bir şekilde gözetim yapması nedeniyledir.

Sizin için toptan kadın ayakkabıları

Artık en iyi fırsatları çevrimiçi olarak aramak için daha fazla zaman harcamayın. Merkandi'de hepsini tek bir yerde bulacaksınız. Bundan böyle, alışveriş sizin için daha kolay ve daha uygun hale gelecek. Yüksek kaliteli kadın ayakkabılarının geniş seçimi ve cazip fiyatları, işinizi büyütmenize ve rekabetin önünde kalmamanıza olanak sağlayacak. Daha fazla beklemeyin ve toptan kadın ayakkabılarına daha yakından bir göz atın. Şimdi kaydolun ve üyemiz olmanın sayısız avantajından yararlanın!

Ücretsiz E-BÜLTEN

Merkandi servisinde yeni ürünler hakkında her gün bilgi al.