FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 yıllık KAYIT ve YENİLEME için
promosyonlar birleştirilemez
15 Kalan indirim sayısı

150 ülkeden en iyi hisse senedi fiyatları

100 000 üzerinde memnun kullanıcı

Başlangıç fiyatının% 90'ına kadar daha ucuz teklifler

Bayiler ve toptancılar ile doğrudan iletişim

Toptan Raflar

(2457 teklifler)
Ayakkabı raf
₺279,49 /adet

Ayakkabı raf

kısıtlama olmadanDevamlı olarak satışta
Sıfır Ürünler
Ayakkabı raf
₺23,41 /adet

Ayakkabı raf

kısıtlama olmadanDevamlı olarak satışta
Sıfır Ürünler
Ayakkabı raf
₺731,91 /adet

Ayakkabı raf

kısıtlama olmadanDevamlı olarak satışta
Sıfır Ürünler
Ayakkabı raf
₺161,40 /adet

Ayakkabı raf

kısıtlama olmadanDevamlı olarak satışta
Sıfır Ürünler

Her mağaza veya depo, ürünleri etkin bir şekilde düzenlemek ve sergilemek için güvenilir raflara ihtiyaç duyar. Toptan raflar arıyorsanız ve uygun fiyatlarla, Merkandi tam size göre. B2B ticaret platformumuzda, çeşitli cazip seçeneklerle birlikte sayısız teklif bulacaksınız.

Toptan raflar - sizin için mükemmel tedarikçiyi bulun

İhtiyaçlarınıza uygun raf tedarikçisini bulmak zaman alıcı bir görev olabilir. Fakat Merkandi ile farklı ülkelerden güvenilir satıcılara kolayca ulaşabilirsiniz. Metal, ahşap ve plastik seçenekler dahil olmak üzere çeşitli raf ünitelerimiz mevcuttur. Mağazanızın veya depo ihtiyaçlarınıza en uygun olanları seçin.

Ticaret platformumuz ile toptan raf seçeneklerine hızlıca erişebilirsiniz. Duvara monte edilebilen raflar, serbest duran üniteler veya sergileme rafları arıyorsanız, hepsini burada bulabilirsiniz. Satıcılarımız rekabetçi fiyatlar sunar, işletmeniz için en iyi anlaşmayı elde etmenizi sağlar.

Toptan raf ünitelerine kolay erişim elde edin

Bir satın alma işlemi yapmak için ticaret platformumuza bir hesap oluşturmanız gerekecektir. Bu, raf tedarikçilerinin iletişim bilgilerine erişmenizi sağlar, böylece doğrudan onlarla iletişim kurabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı tartışın, fiyatları pazarlayın ve satın almanızı kolaylıkla tamamlayın.

Merkandi olarak, işlemlerinizin güvenliğini önceliğimize alıyoruz. Platformumuzda bulunan tüm teklifler, doğrulanmış ve itibarlı satıcılardan gelir. Kullanıcılarımız için güvenli ve rahat bir satın alma deneyimi sağlamayı amaçlıyoruz. Çok dilli platformumuzla, farklı ülkelerden tedarikçilerle herhangi bir dil engeli olmadan iletişim kurabilirsiniz.

Merkandi'nin sunduğu avantajlardan yararlanarak işletmeniz için mükemmel raf tedarikçisini bulun. Tedarikçi ağınızı genişletin, mağazanızın veya depo organizasyonunu geliştirin ve pazardaki başarı şansınızı artırın. Şimdi bize katılın ve mevcut olan sayısız teklif arasında gezinmeye başlayın. Rekabetçi fiyatlarla toptan raf satın alma fırsatını kaçırmayın!

Ücretsiz E-BÜLTEN

Merkandi servisinde yeni ürünler hakkında her gün bilgi al.