FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 yıllık KAYIT ve YENİLEME için
promosyonlar birleştirilemez
20 Kalan indirim sayısı

150 ülkeden en iyi hisse senedi fiyatları

100 000 üzerinde memnun kullanıcı

Başlangıç fiyatının% 90'ına kadar daha ucuz teklifler

Bayiler ve toptancılar ile doğrudan iletişim

Toptan SD Kartlar

(73 teklifler)
128GB Micro SD Kart
₺490,97 /adet

128GB Micro SD Kart

kısıtlama olmadanDevamlı olarak satışta
Sıfır Ürünler

Hafıza kartları, kameralar, akıllı telefonlar, tabletler veya bilgisayarlar gibi elektronik cihazlar için vazgeçilmez aksesuarlar haline gelmiştir. Fotoğrafları veya videoları hızlı ve rahat bir şekilde saklamanıza olanak tanırlar. Bu yüzden onları toplu olarak satın almak, bir perakendeci veya distribütör olmanız fark etmeksizin işiniz için iyi bir fikirdir. Toptan SD kart satın almak için cazip fiyatlarla, Merkandi'nin teklifini kullanın.

Toptan SD kart - işiniz için en iyi fırsatlar

Güvenilir ve kaliteli SD kart tedarikçileri arıyor musunuz? B2B ticaret platformumuzda onları bulabilirsiniz. Merkandi, hafıza kartları ve diğer elektronik aksesuarları satın almak için mükemmel bir yerdir. Teklifimiz sürekli güncellenmektedir ve fiyatlarımız piyasadaki en cazip olanlar arasındadır. Güvenilir satıcılardan alışveriş yaparak, aldığınız ürünlerin en yüksek kalitede olacağından emin olabilirsiniz.

Toptan alım yapma olanağı, maliyetlerinizi önemli ölçüde düşürmenizi sağlar. Ne kadar çok satın alırsanız, birim başına fiyat o kadar düşer. Ve ticaret platformumuzda mevcut teklifler sayesinde, en iyi fırsatları kendiniz aramak zorunda kalmazsınız. Bugün, türüne, boyutuna veya sınıfına bakılmaksızın toplu hafıza kartlarını toptan satın alabilirsiniz.

SD kartları toplu olarak satın alma - zaman ve paradan tasarruf edin

İşbirliği yaptığımız satıcılar farklı ülkelerden gelmektedir, bu da geniş bir teklif yelpazesi garanti eder. Aynı zamanda, Merkandi çok dilli bir platformdur. Bu, dilini bilmediğiniz veya tedarikçinin sizden uzakta olduğu durumlarda bile tedarikçilerle iletişimi çok daha kolay hale getirir. 

Merkandi üzerinden SD kart satın almaya başlamak için tek yapmanız gereken web sitemizde bir hesap oluşturmaktır. Bu çok kolaydır ve çok fazla zaman almaz. Kayıtlı kullanıcılar, satıcıların iletişim bilgilerini görüntüleyebilir ve böylece işlemin ayrıntılarını düzenlemek için doğrudan onlarla iletişime geçebilirler. 

Bize katılın ve kendinize çok fazla zaman ve enerji tasarrufu sağlayın. Ticaret platformumuz sayesinde kolayca farklı toptancılardan teklifleri göz atabilir, fiyatları karşılaştırabilir ve en iyi anlaşmaları bulabilirsiniz. Bu, elektronik aksesuarlarla ürün yelpazenizi genişletme ve karınızı artırma fırsatıdır. 

Terkeddin ve hemen kaydolun! Cazip fırsatlarından yararlanın ve işinizi bizimle büyütün!

Ücretsiz E-BÜLTEN

Merkandi servisinde yeni ürünler hakkında her gün bilgi al.