FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 yıllık KAYIT ve YENİLEME için
promosyonlar birleştirilemez
1 Kalan indirim sayısı

150 ülkeden en iyi hisse senedi fiyatları

100 000 üzerinde memnun kullanıcı

Başlangıç fiyatının% 90'ına kadar daha ucuz teklifler

Bayiler ve toptancılar ile doğrudan iletişim

Yenilenmiş Aletler Toptan - En Ucuz Fiyatlar

(447 teklifler)
Greenworks Bahçe Aletleri 5 Set
₺12.516,72 - 54% ₺27.780,17 /adet İndirimden 30 gün öncesine kadar minimum fiyat: ₺12.516,72

Greenworks Bahçe Aletleri 5 Set

150 adet
Sıfır Ürünler

Yenilenmiş aletler, alışverişlerinde para tasarrufu yapmak isteyenler için harika bir seçenek olabilir. Marka yeni aletlere kıyasla daha düşük maliyetle kaliteli performans sunarlar. Eğer yenilenmiş aletlere ihtiyacınız varsa, daha fazla aramayın ve Merkandi'ye gelin. Biz, toptan modelleri harika fiyatlarla sunuyoruz. Mevcut fırsatlardan birini seçin ve alışverişinizi hemen yapın.

Toptan yenilenmiş aletler - birçok harika teklif

Ticaret platformumuzda, yenilenmiş aletler konusunda uzmanlaşmış tedarikçilerden sayısız teklif bulabilirsiniz. Bu ürünler onarılmış ve orijinal çalışma durumlarına geri döndürülmüştür, bu da onların yeni aletler kadar iyi performans gösterdiklerini garanti eder. Toptan yenilenmiş aletler satın alarak, önemli miktarda para tasarrufu yapabilir ve yine de yüksek kaliteli ürünler alabilirsiniz.

Tedarikçilerimiz Bosch, Makita ve Dewalt gibi çeşitli markalar sunmaktadır. Ayrıca matkaplar, testereler ve tornavidalar gibi elektrikli aletlerde de harika fırsatlar bulabilirsiniz. Çekiçler, anahtarlar ve pense gibi el aletleri yanı sıra darbeli anahtarlar, taşlamalar ve zımparalar gibi hava aletlerinin geniş bir seçimini sunuyoruz.

Toptan yenilenmiş alet alımı yapın - paranızı tasarruf edin

Bir alışveriş yapmak için ticaret platformumuzda bir hesap oluşturmanız gerekecektir. Bu, tedarikçilerin iletişim bilgilerini görmenizi ve onlarla doğrudan iletişim kurmanızı sağlar. İşlemin detaylarını tartışın, merak ettiğiniz herhangi bir soruyu sorun ve bir anlaşma yapın. Ticaret platformumuz birden fazla dilde hizmet vermektedir, bu da farklı ülkelerden tedarikçilerle iletişim kurmayı kolay ve rahat hale getirir.

Merkandi üzerinden toptan yenilenmiş aletler satın aldığınızda, ürünlerin kalitesinden emin olabilirsiniz. Platformumuzdaki tüm tekliflerin doğrulanmış ve itibarlı satıcılardan geldiğini garanti ederiz. İşlemlerinizin güvenliğini öncelikli hale getiririz, böylece huzurla alışveriş yapabilirsiniz. Yenilenmiş aletlerde para tasarrufu yapma fırsatını kaçırmayın. Ticaret platformumuza katılın ve mevcut tekliflere göz atın.Şimdi bir hesap oluşturun ve toptan yenilenmiş aletler satın almaya başlayın. Kesinlikle harika fırsatlar bulacak ve aynı zamanda iş ağınızı genişleteceksiniz.

Ücretsiz E-BÜLTEN

Merkandi servisinde yeni ürünler hakkında her gün bilgi al.