HAPPY SALE HAPPY SALE
-30%
1 yıllık KAYIT ve YENİLEME için
promosyonlar birleştirilemez

150 ülkeden en iyi hisse senedi fiyatları

100 000 üzerinde memnun kullanıcı

Başlangıç fiyatının% 90'ına kadar daha ucuz teklifler

Bayiler ve toptancılar ile doğrudan iletişim

Toptancının doğrulanması ve yorum sistemi

Toptancının doğrulanması ve yorum sistemi

Kullanıcılarımızın güvenliliğine büyük önem verdiğimiz için her toptancı, satıcı veritabanımıza eklenmeden önce doğrulanır. Doğrulama sırasında belirli bir firmanın güvenilirliği uzmanlarımız tarafından kontrol edilir. Bunun sayesinde Merkandi platformunun tüm kullancıları gerçekten stok, outlet veya üretim fazlası satışını yapan gerçek firmalarla çalıştığından emin olabilirler. Merkandi'de teklifini sunmak isteyen her şirket doğrulanır. 

Doğrulama işlemi için Türkiye'de kayıtlı firmalardan vergi levhası ve ticaret sicil kaydı talep edilir. Firmanızın kaydını kontrol ettikten sonra size ilan ekleme imkanı sağlamaktayız.

Yorum sistemi, toptancı ile alışveriş işlemi yaptıktan sonra alıcılar tarafından yapılan yorumlardır. Yorumlar olumsuz, nötr veya olumlu olabilir. Yorum türüne ve içeriğine bakmaksızın her toptancı ona cevap verebilir. Bu çözüm sayesinde alışveriş işlemi yapmak isteyen herkes her işlem taraflarının her ikisinin yorumlarını okuyabilir.

Doğrulama işlemleri ve yorum yapma imkanı sayesinde her alıcı, ondan ürünler satın almaya karar vermeden önce belirli bir satıcının güvenilirliğini kontrol edebilir.

Ücretsiz E-BÜLTEN

Merkandi servisinde yeni ürünler hakkında her gün bilgi al.