FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 yıllık KAYIT ve YENİLEME için
promosyonlar birleştirilemez
15 Kalan indirim sayısı

150 ülkeden en iyi hisse senedi fiyatları

100 000 üzerinde memnun kullanıcı

Başlangıç fiyatının% 90'ına kadar daha ucuz teklifler

Bayiler ve toptancılar ile doğrudan iletişim

Teklif tanımı

Alogy Techsuit CarbonFuse Kılıfı Ürün açıklaması + temel özellikler

Ürünün en önemli özellikleri: Marka: Alogy Model: Techsuit CarbonFuse Adandığı Yer: Apple iPhone 14 Pro Malzeme: polikarbonat (arka), poliüretan (çerçeve) Parmak izi yok: Parmak İzi Önleyici Kaplama: Buzlu arka efekt - yarı saydam, mat Düğmeler: aktif koruma Tasarım: nispeten ince ve hafif Koruyucu kenar: ekranı ve kamerayı korur Doğrudan üreticiden orijinal ambalajında paketlenmiştir Küçük Eco Küçük Paketimizle ekolojiye olan ilginizi keşfedin Mükemmel uyum, tam işlevsellik Yan tarafta kesik - örneğin kordon takma imkanı
Yüksek kalite Alogy Techsuit CarbonFuse kılıfı, polikarbonat ve poliüretan kombinasyonundan yapılmış, özellikleri sayesinde akıllı telefonu hasara ve çizilmelere karşı koruyan, yüksek kaliteli, dayanıklı, birinci sınıf bir kılıftır. Kapağı üretmek için kullanılan esnek poliüretan, boyutlarını önemli ölçüde arttırmadan cihaza mükemmel şekilde yapışır. Gövde, arka kısmında yağ lekelerinin ve parmak izlerinin görünürlüğünü azaltan donma etkisi ile zenginleştirilmiştir. Yarı saydam, mat kaplama, telefonun tasarımına mükemmel uyum sağlar.
Hava yastıkları Kasa, her türlü darbeyi ve düşmeyi emen, darbe kuvvetini kasanın her tarafına dağıtan ve böylece cihazımızı hasara karşı koruyan bir hava yastıkları sistemi - Hava Yastığı ile donatılmıştır.
Koruyucu kenar Kasanın, cihazın ekranının ve arka kamerasının üzerinde çıkıntı yapan, cihazın tezgah veya masa üzerine yerleştirilmesinden kaynaklanan çizilmelere karşı korunmasını sağlayan, hafifçe yükseltilmiş bir koruyucu kenarı vardır. Hafifliği sayesinde akıllı telefonu elimizde tuttuğumuzda kasanın neredeyse cihaza "entegre" olduğu ve bir bütün oluşturduğu izlenimine kapılıyoruz.
Tam işlevsellik Kapağın modern tasarımı işlevsellikle el ele gider. Kasada gerekli tüm kesikler bulunur ve fonksiyon düğmeleri, muhafaza çerçevesiyle entegre özel aktif kapaklarla korunur. Ayrıca kılıf endüktif şarj olasılığını engellemediğinden iPhone'unuzu şarj etmek için kılıfı çıkarmanıza gerek kalmaz. İnce tasarım, cihazın boyutunu hiçbir şekilde önemli ölçüde artırmayacaktır.
Eko Küçük Paket Ürünlerimizin ambalajını yerden tasarruf edecek şekilde tasarladık! Ekolojiye olan ilginizi keşfedin. Küçük paketleri seçin!
Her şey parmaklarınızın ucunda! Diğer tekliflerimize göz atın ve akıllı telefonunuz için gerekli aksesuarları seçin. Hatırlamak! Temperli cam, tutucular, araç şarj cihazları, FM vericileri, kablolar ve kulaklıklar gibi bir dizi aksesuar sunuyoruz.Ücretsiz E-BÜLTEN

Merkandi servisinde yeni ürünler hakkında her gün bilgi al.