FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 yıllık KAYIT ve YENİLEME için
promosyonlar birleştirilemez
20 Kalan indirim sayısı

150 ülkeden en iyi hisse senedi fiyatları

100 000 üzerinde memnun kullanıcı

Başlangıç fiyatının% 90'ına kadar daha ucuz teklifler

Bayiler ve toptancılar ile doğrudan iletişim

CableXpert Çift Yönlü Çok Modlu Fiber Optik Kablo 1m CFO-STSC-OM2-1M

₺118,09 /adet vergisiz fiyat
Siparişleri

Minimum sipariş
1 adet
Mevcut miktar
kısıtlama olmadanDevamlı olarak satışta
Ülke
Almanya
Ürün grubu
Sıfır Ürünler  
SKU:
39416
TARIC:
8544700090
EAN:
8716309073165

Bir mesaj göndermek Çağrı

CableXpert Çift Yönlü Çok Modlu Fiber Optik Kablo 1m CFO-STSC-OM2-1M - açıklama

Not:Çift Yönlü Çok Modlu Fiber Optik Kablo (50/125 OM2)Minimum sinyal kaybı ile yüksek hızlı veri iletimi için mükemmeldirKolay ve güvenli bağlantı için entegre ST/SC konektörüÖzellikler:Tip: Çift Yönlü Çok ModluFiber: 50/125 ?m (OM2)Konektörler: ST'den SCCable'a uzunluk: 1 mNet ağırlık: 32 gEkleme kaybı: 30 dBInsert-çekme testi (1000 kez)


Ödeme yöntemleri

  • Banka havalesi
  • Nakit
  • PayPal

Gönderme yöntemleri

  • Şahsen teslimat
  • Yurtiçi gönderi
  • Yurtdışı gönderi

Toptancının diğer teklifleri

Bu kategorideki diğer teklifler

Ücretsiz E-BÜLTEN

Merkandi servisinde yeni ürünler hakkında her gün bilgi al.