FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 yıllık KAYIT ve YENİLEME için
promosyonlar birleştirilemez
15 Kalan indirim sayısı

150 ülkeden en iyi hisse senedi fiyatları

100 000 üzerinde memnun kullanıcı

Başlangıç fiyatının% 90'ına kadar daha ucuz teklifler

Bayiler ve toptancılar ile doğrudan iletişim

Toptan cüzdanlar

(156 teklifler)

Moda cüzdanlarıyla tekliflerinizi zenginleştirmeye ne dersiniz? B2B ticaret platformumuzda, sadece pratik olmanın yanı sıra şık bir aksesuar olarak da mükemmel olan modeller bulabilirsiniz. Bu ürünler, Guess, Gucci ve Moschino gibi lüks markaların ürünlerini içerir. Ancak Merkandi'deki çok çeşitli teklifler arasında, daha az bilinen üreticilerden erkek cüzdanlarını da toptan ve uygun fiyata satın alabilirsiniz. İşletmeniz için en uygun fırsatları seçin.

Cüzdan Toptan - Stok Yenileme Yeri Bulun

İşinizin başarısının büyük oranda tedarikçilerinizin güvenilirliğine bağlı olduğunu iyi biliyoruz. İşte bu yüzden güvenilir bir tedarik kaynağına sahip olmak çok önemlidir. Yeni stok yenileme yerleri mi arıyorsunuz? Bizimle işlem yapmak çok kolay. Merkandi'de sizin için bekleyen birçok toptan cüzdanımız var. Bunlar, mevcut moda trendlerini mükemmel bir şekilde yansıtan ve son derece uygun fiyatlı modelleri içerir.

Ticaret platformumuzu kullanmak, alım sürecinde önemli iyileştirmelere ve dünyanın dört bir yanından büyük fırsatlara kolayca erişim sağlar. Likidasyon stoklarından veya indirimli satışlardan ürünler için büyük indirimler bekleyebilirsiniz. Çeşitli ülkelerden tedarikçilerin teklifleri, sadece yeni değil, aynı zamanda kullanılmış ve yenilenmiş erkek cüzdan toptancısıdır. Kadınlar ve çocuklar için modellerin de bulunacağından emin olabilirsiniz.

Cüzdan Toptancıları - Yeni Bağlantılar Kurun

Güvendiğiniz toptancılar listesi yetersizse, durumu değiştirmenin tam zamanı olabilir. Dünya genelinden güvenilir tedarikçileri bulmak için ticaret platformumuzda bir hesap oluşturun. Ne kazanırsınız? Öncelikle, toptan cüzdan satın alma imkanı. Ek olarak, iletişim ağınızı genişletebilir ve hem kısa hem de uzun vadeli yeni iş ilişkileri kurabilirsiniz.

Merkandi'da bir hesap oluşturmak, size sadece cazip tekliflere göz atma şansı vermekle kalmaz. Cüzdan toptancılarının iletişim bilgilerine de erişebilirsiniz. Bu, onlarla direkt iletişim kurmanızı ve anlaşmanın şartları üzerinde mutabık kaldıktan sonra bir satın alma işlemi yapmanızı sağlar. Eğer tedarikçilerle bağlantı kurma konusunda zorlandıysanız, platformumuzun kayıtlı kullanıcılarına katıldığınızda bu durum hızla değişecektir. Merkandi'nin çok dilli olması, dil engeli sorununu ortadan kaldırır.

Büyük fırsatlardan yararlanmak için hemen bize katılın. Güvenli ve rahat bir şekilde satın alma yapın. Teklifinizi daha çekici hale getirin ve rakiplerinizi geride bırakın. Zamanı boşa harcamayın. Hemen kaydolun!

Ücretsiz E-BÜLTEN

Merkandi servisinde yeni ürünler hakkında her gün bilgi al.