FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 yıllık KAYIT ve YENİLEME için
promosyonlar birleştirilemez
15 Kalan indirim sayısı

150 ülkeden en iyi hisse senedi fiyatları

100 000 üzerinde memnun kullanıcı

Başlangıç fiyatının% 90'ına kadar daha ucuz teklifler

Bayiler ve toptancılar ile doğrudan iletişim

Toptan Gömlekler

(1949 teklifler)
Ucuz bayan bluzu
₺41,40'dan başlayan fiyatlarda /adet

Ucuz bayan bluzu

1163 adet
Sıfır Ürünler
Bayan kolsuz bluz
₺93,84'dan başlayan fiyatlarda /adet

Bayan kolsuz bluz

50 adet
Sıfır Ürünler

Pazarlık fiyatlarında tişört alabileceğiniz bir yer mi arıyorsunuz? Yeni tedarik kaynakları aramak için zaman harcamak yerine, Merkandi'nin tekliflerine göz atın. B2B ticaret platformumuzda birçok muhteşem fırsat bulacaksınız. Bunlar dünya genelindeki toptancılardan geliyor. Burada birçok marka ürün bulabilirsiniz, hem yeni hem de kullanılmış. İşinizi büyütmek için seçtiğiniz toptan gömlek satıcılarıyla iletişime geçin.

Toptan Gömlek - fırsatı kaçırmayın

Yeni tedarikçiler ararken biraz zaman kazanmak istersiniz. Ve aynı zamanda güvenilir satıcılarla iş yaptığınızdan emin olmak istersiniz. İşinizi kolaylaştırmak için platformumuzu kullanın. Merkandi, farklı ülkelerden toptancıların tekliflerinin sizi beklediği yerdir. Hepsi tek bir site içinde. Birçok ürün arasında Versace, Moschino, Tommy Hilfiger ve daha birçok markanın koleksiyonlarından toplu gömlek satışı bulabilirsiniz.

Kadınlar, erkekler ve çocuklar için rahat ve spor tişörtler öneriyoruz. Bunların birçoğu likidasyon stokları, netleştirme satışları, aşırı stoklar, iflas etmiş stoklar veya test edilmemiş müşteri iadelerinden gelmektedir. Bunları tedarikçilerden büyük miktarlarda ve ciddi indirimlerle doğrudan satın alabilirsiniz.

Toptan T-shirt Satıcıları - Yakın ve Uzak

Tekliflerinizi çeşitlendirmek ve rekabeti geride bırakmak için iletişim ağınızı geliştirin. Merkandi size bu konuda kesinlikle yardımcı olacaktır. Platformumuz aracılığıyla dünya genelinde güvenilir tedarikçilerle doğrudan iletişime geçeceksiniz. Ne mesafe ne de dil engeli bununla bir sorun olabilir. Çünkü Merkandi birden çok dilde mevcuttur. Dolayısıyla iletişim zorlukları hakkında endişelenmenize gerek yok. Ayrıca, işlemlerin güvenliğini de izliyoruz.

Rahatlıkla ve hızlı bir şekilde toplu olarak satın alın. Ancak, tişörtleri satış için satın alabilirsiniz, sitemizde daha önce bir hesap oluşturmuşsanız. Çünkü kayıtlı olmayan kullanıcılar sadece tekliflere göz atabilir, seçilen toptancıların iletişim bilgilerini görüntüleyemezler. Bu, onlarla doğrudan iletişim kurmanızı ve sonuç olarak bir satın alma işlemi yapmanızı engeller. Sonuçta, Merkandi'nin işi satmak değil, alıcıları satıcılarla bağlamaktır.

Merkandi, dünya genelinde sürekli güncellenen tekliflere erişiminizdir, son derece cazip fiyatlarla mevcuttur. Kayıtlı kullanıcıların arasına katılın ve bu avantajlardan yararlanın. Seçtiğiniz toptan t-shirt satıcılarıyla iletişime geçin ve markalı ürünlerle çeşitliliğinizi genişletin. Beklemeyin ve hemen bize katılın!

Ücretsiz E-BÜLTEN

Merkandi servisinde yeni ürünler hakkında her gün bilgi al.