FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 yıllık KAYIT ve YENİLEME için
promosyonlar birleştirilemez
17 Kalan indirim sayısı

150 ülkeden en iyi hisse senedi fiyatları

100 000 üzerinde memnun kullanıcı

Başlangıç fiyatının% 90'ına kadar daha ucuz teklifler

Bayiler ve toptancılar ile doğrudan iletişim

Ucuz taytlar

(326 teklifler)
Kadın tayt
₺69,38 /adet
Müzakere edilecek

Kadın tayt

5000 adet
Sıfır Ürünler
Nervürlü tayt
₺262,09 /adet

Nervürlü tayt

kısıtlama olmadanDevamlı olarak satışta
Sıfır Ürünler
JOMA Tayt
₺364,25 /adet

JOMA Tayt

100 adet
Sıfır Ürünler

Esnek, vücuda uygun taytlar, pantolonlara rahat bir alternatiftir. Silueti vurgular ve tunikler, etekler veya uzun bluzlarla iyi bir şekilde birleşip günlük kıyafetlere mükemmel bir şekilde uyarlar. Merkandi'de birçok versiyonda bulabilirsiniz. Hem spor hem de günlük modeller var. Hepsi düşük toptan tayt fiyatlarına sahip. Toplu olarak satın alın. Bilinen markaların taytları işlem platformumuzda sizi bekliyor.

Toptan tayt - bir yerde birçok fırsat

Elbette, daha önce yeni tedarik kaynakları ve güvenilir satıcıları ararken çok fazla zaman kaybettiğiniz olmuştur. Ancak, böyle olmak zorunda değil. Merkandi'de çeşitli toptancılardan teklifleri bir yerde bulacaksınız. Artık uzun, genellikle başarısız aramalar yok. Bundan sonra, hızlı ve rahat bir şekilde tayt toptancılarından tayt alın.

İşlem platformumuzda, dünyanın dört bir yanındaki tedarikçilerden birçok benzersiz fırsat bulacaksınız. Bunlar arasında likidasyon stokları, müşteri iadeleri ve sezon sonu satışlarından ürünler bulunmaktadır. Fiyatları ağır şekilde indirimlidir, bu da size inanılmaz bir fırsat sağlar. Yeni taytların yanı sıra, burada kullanılmış veya hasarlı olanları da satın alabilirsiniz. Merkandi'deki birçok teklife göz atın ve yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış toptan kadın taytlarını satın alın.

Toptan tayt - kendinize bir tedarikçi seçin

İşlem platformumuz kullanıcı dostu ve kolayca kullanılabilirdir. Tam olarak faydalanmak için Merkandi'de bir hesap oluşturun. O zaman yalnızca mevcut teklifleri görüntüleyebilir, aynı zamanda tedarikçilerin iletişim bilgilerini de görüntüleyebilirsiniz. Bu, bir işlemi gerçekleştirmek için satıcılarla doğrudan iletişim kurmanın önemli olduğu içindir. Merkandi, satıcıları alıcılarla bağlar, böylece uzun ve kısa vadeli iş ilişkileri kurmalarını sağlar. Bizim sayemizde, iletişim ağınızı genişletebilir ve dünyanın çeşitli ülkelerinden yeni tedarik kaynakları bulabilirsiniz.

Toptan tayt satın almak için tercih ettiğiniz tayt distribütörleriyle iletişime geçin ve ticari işlemin detaylarını ayarlayın. Güvenliği konusunda endişelenmenize gerek yok. Merkandi'de sadece güvenilir satıcıları bulacaksınız. Ayrıca verimli iletişim konusunda da güvenceye alabilirsiniz. B2B işlem platformumuz birçok dilde mevcuttur, bu da diğer ülkelerden toptancılarla iletişimi çok daha kolay hale getirir.

Daha ucuz, daha hızlı ve daha rahat satın almak için Merkandi'de bir hesap oluşturun. Platformumuzdaki tekliflerden yararlanın ve kesinlikle rekabetin önünde kalabilir ve yeni müşteriler çekebilirsiniz. Şimdi bize katılmanızı bekliyoruz!

Ücretsiz E-BÜLTEN

Merkandi servisinde yeni ürünler hakkında her gün bilgi al.