FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 yıllık KAYIT ve YENİLEME için
promosyonlar birleştirilemez
15 Kalan indirim sayısı

150 ülkeden en iyi hisse senedi fiyatları

100 000 üzerinde memnun kullanıcı

Başlangıç fiyatının% 90'ına kadar daha ucuz teklifler

Bayiler ve toptancılar ile doğrudan iletişim

Toptan Kapüşonlu

(416 teklifler)

Kapüşonlular her gardırop için olmazsa olmazdır. Onlar rahat gezintiler için mükemmeldir ve diğer giysi parçaları ile kolayca birleştirilebilir. Teklifinizi onlarla genişletmek istiyorsanız, Merkandi'deki tekliflere göz atın. Burada tanınmış markalardan geniş bir kapüşonlu seçeneği bulacaksınız. Onları çeşitli ülkelerde bulunan güvenilir tedarikçilerden ağır indirimli toptan fiyatlarla satın alın.

Toptan kapüşonlular - fırsatı yakalayın

Platformumuzda çeşitli stillerde, renklerde ve boyutlarda kapüşonlular bulacaksınız. Hem erkekler hem de kadınlar için mükemmeldirler. Tümü toptan fiyatlarla mevcuttur, bu da size para tasarrufu yapmanıza ve karınızı artırmanıza olanak sağlar. Ticaret platformumuzdaki birçok ürün sıvılaştırma stoklarından, netleştirme satışlarından, aşırı stoklardan veya müşteri iadelerinden gelmektedir.

Kapüşonlu toptancıları - yeni tedarikçiler bulun

Merkandi, alıcıları satıcılarla bağlayan bir B2B ticaret platformudur. Alışveriş yapmak için platformumuzda bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Bu, bireysel satıcıların iletişim bilgilerini görmenizi ve onlarla doğrudan iletişim kurmanızı sağlar. Bu sayede, işlemin ayrıntılarını tartışabilecek ve anlaşmanın şartlarında anlaşabileceksiniz.

Platformumuz birçok dilde mevcuttur, bu da farklı ülkelerden tedarikçilerle iletişimi çok daha kolay hale getirir. Dil engeli konusunda endişelenmenize gerek yok. Biz sizin için bunu hallettik.

Merkandi'da kapüşonlu toptancıları bulun ve ürün yelpazenizi genişletin. Platformumuzdaki sayısız tekliften faydalanın ve kapüşonluları ağır indirimli fiyatlarla satın alın. Bizimle zaman ve para tasarrufu yapacaksınız. Ayrıca yeni iş ilişkileri kurabilecek ve iletişim ağınızı genişletebileceksiniz. Tereddüt etmeyin ve bize şimdi katılın!

Ücretsiz E-BÜLTEN

Merkandi servisinde yeni ürünler hakkında her gün bilgi al.