FLASH SALEFLASH SALE
-20%
1 yıllık KAYIT ve YENİLEME için
promosyonlar birleştirilemez
21 Kalan indirim sayısı

150 ülkeden en iyi hisse senedi fiyatları

100 000 üzerinde memnun kullanıcı

Başlangıç fiyatının% 90'ına kadar daha ucuz teklifler

Bayiler ve toptancılar ile doğrudan iletişim

Toplu Xbox 360 Alımları

(72 teklifler)

Xbox 360 oyun konsolu birçok evde olmazsa olmaz haline geldi. Eğer toptan fiyatlarla satın almayı düşünüyorsanız, doğru yerdesiniz. Merkandi'de, toptan modeller için sayısız teklif bulabilir ve rekabetçi fiyatlarla oyun konsollarınızı stoklamanızı sağlayabiliriz. B2B ticaret platformumuz, dünya çapındaki tedarikçilerle bağlantı kurmanıza ve işinize yeni ortaklar kazandırmanıza yardımcı olacaktır. 

Toptan Xbox 360 - güvenilir tedarikçiler bulun

Bir perakendeci misiniz? Ticaret platformumuzdaki büyük fırsatlardan yararlanın. Alıcıları dünya genelindeki satıcılarla bağlantıya geçiriyoruz, bu da size güvenilir tedarikçiler bulmayı ve iş ağınızı genişletmeyi kolaylaştırır. 

Xbox 360 toptan tekliflerimizle, çeşitli durumlarda oyun konsollarını toplu olarak satın alabilirsiniz. Yeni modeller mi arıyorsunuz yoksa yenilenmiş olanları mı, hepsini Merkandi'de bulabilirsiniz. Sayısız teklife göz atın ve iş ihtiyaçlarınıza en uygun olanları seçin. Çok sayıda indirimden seçim yapın ve ağır indirimli fiyatlarla satın alın. Xbox 360 oyun konsolunu ürün yelpazenize ekleyerek yeni müşteriler çekeceğinizden ve rekabet avantajı elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.

Xbox 360 toptancılarıyla iletişime geçin

Bir satın alma işlemi yapmak için, ticaret platformumuzda bir hesap oluşturmanız gerekecektir. Böylece Xbox 360 toptancılarının iletişim bilgilerine erişim sağlarsınız. Bu, onlarla doğrudan iletişim kurmanıza, anlaşmaları müzakere etmenize ve işlemin ayrıntılarını düzenlemenize olanak sağlar.

Mesafe veya dil engeli satın alma deneyiminizi engellemesin. Merkandi, alıcılar ve satıcılar arasında sorunsuz iletişim sağlayacak şekilde çok dilli olarak çalışır. Farklı bir ülkede bulunuyor olmanız ya da farklı bir dil konuşuyor olmanız durumunda bile, platformumuz aracılığıyla dünya genelinden Xbox 360 toptancılarıyla kolayca iletişim kurabilirsiniz.

Güvenilir tedarikçiler, rekabetçi fiyatlar ve güvenli işlemler bulmak için bize katılın. Xbox 360 toptan satın alımlarla işinizi genişletin. Şimdi kaydolun ve Merkandi'deki harika teklifleri keşfetmeye başlayın!

Ücretsiz E-BÜLTEN

Merkandi servisinde yeni ürünler hakkında her gün bilgi al.